Jak to działa?

W OutFilm.pl wszystko jest bardzo proste.

Katalog

Cały katalog OutFilm.pl jest dostepny dla wszystkich. Korzystając z lewego menu możesz wyszukiwać filmy, które lubisz, według różnych kategorii. Na górze strony możesz też wpisać do wyszukiwarki tytuł, nazwisko lub inne słowo kluczowe. Masz pełen dostęp do informacji o filmie, do opisu, zwiastuna, zdjęć, recenzji, komentarzy użytkowników.

W katalogu OutFilm.pl znajdują się filmy gej/les różnych polskich dystrybutorów. Przynajmniej raz na dwa tygodnie możesz spodziewać się nowego tytułu.

Rejestracja

Podczas rejestracji określasz swoją nazwę użytkownika i podajesz adres mailowy. Na adres mailowy otrzymujesz wiadomość potwierdzającą rejestrację razem z tymczasowym hasłem i/lub linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji konta możesz ustalić swoje indywidualne hasło do serwisu.

Założenie konta jest bezpłatne, do niczego nie zobowiązuje, a otwiera Ci drogę do nowych funkcji serwisu. Przede wszystkim rejestracja jest niezbędna do oglądania filmów. Umożliwia także tworzenie profilu użytkownika, przeglądanie innych profili, ocenianie i komentowanie filmów.

Wypożyczalnia

Wypożyczasz film na 48 godzin. Po dokonaniu płatności automatycznie trafiasz na stronę z filmem. Jeśli chcesz obejrzeć film ponownie, wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta i film będzie dla Ciebie dostępny.

Wypożyczony film nie zapisuje się na Twoim komputerze, dlatego przez cały czas będziesz potrzebować dostępu do Internetu. Większość łączy internetowych w Polsce pozwala na oglądanie filmów na OutFilm.pl w najwyższej jakości.

OutFilm Plus

Jest to prestiżowa opcja dla najbardziej wymagających. Kupując abonament na miesiąc albo na dłuższy okres masz dostęp do wszystkich filmów w serwisie.

Płatności

Płatności w OutFilm.pl możesz realizować tak, jak jest Ci wygodnie: przez sms, kartą, przelewem. Wszystkie płatności realizowane są za pośrednictwem dotpay.pl. Żadne informacje związane z płatnościami nie są przechowywane w OutFilm.pl.

Jeśli chcesz wypożyczyć pojedynczy film, wszystkie formy płatności są dla Ciebie dostępne. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do OutFilm Plus, będziesz mógł skorzystać z płatności przelewem lub kartą.

Płatność sms-em polega na wysłaniu sms-a z odpowiednim hasłem na podany numer. W odpowiedzi dostaniesz sms-a z kodem, który należy wpisać w odpowiednie pole, aby uruchomić film. Kod wprowadzasz tyklo raz. Jeśli chcesz zobaczyć wypożyczony film ponownie, wystarczy, że zalogujesz się do OutFilm.pl.

Jeśli płacisz kartą lub przelewem, system sam rozpozna zrealizowaną płatność i przekieruje Cię do strony z filmem.

Płatności sms są trochę droższe. Wiąże się to z dużo wyższymi kosztami obsługi takich transakcji.

Ceny

Dokładne ceny podane są przy każdym filmie.

Premiery standardowo kosztują 9,90zł (z VAT) za wypożyczenie na dwa dni. Starsze filmy można wypożyczać zwykle za 4,90zł. Czasami mogą pojawić się różne promocje, dlatego warto często sprawdzać stronę outfilmu na facebooku. Mając subskrypcję Outfilm PLUS masz ciągły dostęp do katalogu filmów bez względu na ich cenę za wypożyczenie.