Ricky Martin: "To serial o homofobii, nienawiści i obojętności".

Dodano: wt., 2017-06-27 15:14 , ostatnia zmiana: wt., 2017-06-27 15:29
Ricky Martin

Ricky Martin pracuje właśnie na planie serialu "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story", który przedstawi historię zabójstwa słynnego projektanta. W 1997 roku Versace został zastrzelony przed swoją rezydencją przez seryjnego zabójcę, Andrew Cununana. Martin wcieli się w rolę Antonia D'Amico, partnera Gianni'ego, a Penelope Cruz zagra jego siostrę Donatellę.

"Tę historię trzeba było opowiedzieć", mówi piosenkarz. "Robimy mainstreamowy serial o homofobii, o nienawiści, o obojętności. To surowa, szczera, dramatyczna i smutna rzecz. Jednocześnie jednak oglądamy historię miłości Gianniego i Antonia i 15 lat ich walki. Chciałem, żeby było o tym głośno."

Sam gwiazdor ogłosił, że jest gejem w 2010 roku. "To dla mnie wyjątkowa rola, ponieważ mówię w imieniu wielu ludzi, których nikt nie słyszy. Jest tam scena, w której Gianni słabnie na plaży i mówi, żebym go nie dotykał, bo paparazzi patrzą. Cofnąłem się w czasie o 8 lat, kiedy sam ukrywałem swoją orientację."

Sezon "Versace: American Crime Story" składać będzie się z 10 odcinków. Premiera planowana jest na początek 2018 roku.

News

Outfilmowe kolekcje

Macie czasem problem ze znalezieniem filmu, na który w danej chwili macie ochotę? Jeśli tak, to może pomogą Wam nasze nowe kolekcje - małe zbiory wybranych tytułów o konkretnej [...]

W mieście odmieńców

Berlin to miasto, które niezmiennie inspiruje queerowych twóców - nic więc dziwnego, że przewija się w tylu naszych filmach. W najbliższej premierze, eksperymentalnym "M/M", jawi [...]