"Uciekinierzy" na Outfilmie tylko do 26 lutego!

Dodano: śr., 2018-02-07 12:55 , ostatnia zmiana: śr., 2018-02-07 13:28

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu "Uciekinierzy", możecie to nadrobić jeszcze tylko przez 3 tygodnie - ten hiszpański dramat znika bowiem z Outfilmu.

To historia, która łączy w sobie niezwykle ważne problemy. Tłem dla odkrywania własnej seksualności i rodzącego się między dwoma chłopakami uczucia jest sytuacja arabskich i afrykańskich imigrantów w Europie. 

Rafa jest hiszpańskim nastolatkiem. Trzyma się ze swoimi kumplami, którym daleko jeszcze do dorosłości. Dla zabawy dokuczają arabskim imigrantom i próbują udowadniać swoją męskość na pierwszych randkach z dziewczynami. Podczas treningów piłki wodnej Rafa spotyka przystojnego chłopaka z Maroka, Ibrahima. Próbuje zwrócić jego uwagę, ale Ibrahim ma swoje problemy. Jego status w Hiszpanii nie jest uregulowany i w każdej chwili może zostać deportowany. Rafa za wszelką cenę chce mu pomóc, chociaż nie wie jeszcze, co to może oznaczać.

 

News

W mieście odmieńców

Berlin to miasto, które niezmiennie inspiruje queerowych twóców - nic więc dziwnego, że przewija się w tylu naszych filmach. W najbliższej premierze, eksperymentalnym "M/M", jawi [...]

MoveSię2Brysie - Szorty

Przed Wami kolejny tekst od Brysiów, czyli Darka i Cezara. Tym razem chłopaki dzielą się swoją opinią na temat kolekcji krótkometrażówek, których na Outfilmie uzbierało się już [...]