Dołącz do OUTFILM+

Dodano: wt., 2017-06-13 08:07 , ostatnia zmiana: sob., 2017-08-12 19:57
Nowy OUTFILM+

Dołącz do OUTFILM+ i oglądaj wszystkie filmy bez ograniczeń!

Przed Wami OUTFILM w nowej odsłonie! Zmiany nie są jednak tylko kosmetyczne -  poza odświeżoną warstwą wizualną, przedstawiamy Wam nową subskrypcję OUTFILM+.

Niższa, stała cena - 29 zł (dawniej 36 zł) - oraz płatność rekurencyjna (subskrypcję można przerwać w dowolnym momencie) ułatwią korzystanie z serwisu. 

Szczegóły zmian znajdziecie w regulaminie

News

W mieście odmieńców

Berlin to miasto, które niezmiennie inspiruje queerowych twóców - nic więc dziwnego, że przewija się w tylu naszych filmach. W najbliższej premierze, eksperymentalnym "M/M", jawi [...]

MoveSię2Brysie - Szorty

Przed Wami kolejny tekst od Brysiów, czyli Darka i Cezara. Tym razem chłopaki dzielą się swoją opinią na temat kolekcji krótkometrażówek, których na Outfilmie uzbierało się już [...]

Poznajmy się!

Być może zastanawialiście się kiedyś nad tym, kto właściwie stoi za Outfilmem. Dziś chcemy Wam się pokazać i opowiedzieć trochę o naszej misji. Poznajmy się!

Nowe zapowiedzi

W naszym repertuarze na najbliższe miesiące pojawiły się nowe zapowiedzi. Sprawdźcie koniecznie, co będziemy chcieli Wam pokazać. Będzie różnorodnie, odważnie i zaskakująco!