45 dni bez ciebie /
45 Dias Sem Você

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

45 dni bez ciebie /
45 Dias Sem Você

Ocena: 3.4 / 5 (163 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Rozstanie jako punkt wyjścia do dalszej drogi.
  •   Wielokulturowa podróż przez Brazylię, Argentynę, Portugalię i Wielką Brytanię.
  •   Palm Springs LGBT Film Festival, Mix Brasil Festiwal i wiele innych międzynarodowych festiwali.

Opis

Po 8 latach związku Rafaela zostawia chłopak. Żeby poradzić sobie z rozstaniem mężczyzna postanawia odwiedzić troje najbliższych przyjaciół, którzy teraz mieszkają w różnych zakątkach świata. Ma nadzieję, że pomogą mu się pozbierać i będzie mógł ruszyć dalej. Ale czy tak się stanie? Podobno w filmie „45 dni bez ciebie” brazylijski reżyser Rafael Gomes opowiada swoją historię. Nie wiadomo jednak, ile z tego zdarzyło się naprawdę. Podobno czas leczy rany, ale czy 45 dni wystarczy?

Obrazki

Komentarze

Wspaniały film, prawdziwy, szczery, o miłości i tęsknocie. Nie o jakiś wydumanych problemach, typu homo wyrywa hetero albo trójką miłosny albo nieugaszona namiętność głównego bohatera - duża część filmów tutaj ma taką fabułę. A ten film przeciwnie, wzrusza i emocjonuje prawdziwie, bo myślami zawiódł mnie do mojego ukochanego, którego nie chcę nigdy stracić.

Nie jestem krytykiem filmowym
Każdy ma swój gust i może komuś się podobać,ale jak dla mnie 2/10 Spodziewałem się więcej,
Szczerze to szkoda 10PLN

Warto się przemóc i oglądać dalej, chociaż początek w Londynie straszliwie nudny. Dalej jest tylko lepiej. Najkrócej to film drogi, na której towarzyszą Ci przyjaciele i oni pomagają przetrwać piekło rozstania. Osobiście polecam.

nudny film , bohater ciagle opowiada o porzuceniu go przez swojego chlopaka . Przegadany film na jeden temat ale trzeba sie przekonac ja czekalem az sie szybko skonczy hehe......

Kolejne badziewie. Szkoda czasu. Kto dobiera tak beznadziejne filmy. Chyba przestanę płacić......

Film nie dla każdego, bardzo wymagający, niewiele mający wspólnego z rozrywką ale pogodny i jak życie prawdziwy. Intelektualna uczta.

Treść filmu jest podobna do treści piosenki Sinéad O’Connor "Nothing Compares 2 U". Film jest dłuższy, a Sinéad bardziej przekonująca, dlatego oceniając film należy wyżej pozycjonować piosenkę.

Bardzo dobry, niebanalny, z historią, ideą i dobrymi kadrami. To nie kolejna głupiutka opowiastka o niczym. Uważam, że aktualna ocena (3.5) jest zdecydowanie za niska!

Jeszcze tak BARDZO, żaden film mnie nie wymęczył. Gadanie ciągle o tym samym, ile można, zadręczać przyjaciół? Dobrze, że miasta się zmieniały! Coimbra, Lizbona, c u d a!!!...wspomnienia! No i muzyka WIELKI plus tego filmu!