Prywatność

Bez logowania możesz przeglądać katalog Serwisu OUTFILM. Możesz wyszukiwać filmy, oglądać zwiastuny i komentarze innych Użytkowników.

Rejestracja daje dostęp do wszystkich funkcji, przede wszystkim do oglądania, oceniania i komentowania filmów.

Rejestracja w Outfilmie jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Przy zakładaniu konta określasz swoją nazwę Użytkownika (login) i hasło, oraz podajesz swój adres email. Jeśli założysz konto, to od Ciebie będzie zależeć, jakie informacje będą widoczne dla innych. Możesz użyć nicka i awatara lub opublikować swoje zdjęcie i imię.

Wszystkie informacje, które podajesz, służą tylko do tego, żeby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Nie współpracujemy z nikim, kto mógłby Cię nękać swoimi reklamami. Oczywiście możesz zobaczyć, co robią i co oferują nasi przyjaciele, ale tylko wtedy, kiedy sam będziesz chciał.

Outfilm nie przechowuje żadnych informacji związanych z płatnościami. Płatności realizowane są za pośrednictwem serwisów Dotpay oraz PayU, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich danych. W każdej chwili możesz zmienić lub usunąć wszystkie informacje, które wprowadzisz. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.