Kontakt

OUTFILM to nie tylko filmy, ale przede wszystkim ludzie – widzowie i twórcy filmów.

Jeśli:

  • zrobiłeś/zrobiłaś film, który trzeba pokazać światu,
  • szukasz kontaktu z ludźmi, którzy mają podobne pasje do Twoich,
  • masz pomysł na nową funkcję, która poprawi działanie serwisu,
  • chciałbyś/chciałabyś przyczynić się do tego, żeby OUTFILM stał się najbardziej popularnym serwisem video na życzenie z kinem LGBTQ w Polsce, a może również za granicą,
  • albo chcesz nam opowiedzieć, jak minął dzień,

pisz śmiało na adres poczta@outfilm.pl. Nie ma głupich maili i nie ma maili, które zostają bez odpowiedzi :)

Drugie życie Outfilmu dzieje się na Facebooku.

Podmiotem dostarczającym audiowizualną usługę medialną na żądanie "OUTFILM" jest Tongariro Releasing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-838, ul. Wrocławska 21 lok. 18a, wpisana do KRS pod numerem 0000351275 przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy. NIP 7831657350, REGON 301366900.

Prezesem Zarządu Tongariro Releasing Sp. z o.o. jest Jakub Mróz. Wspólnikami są: Jakub Mróz, Leszek Masłowski oraz Medinvestors B.V. Beneficjentami rzeczywistymi są: Jakub Mróz, Leszek Masłowski oraz Marc Putman.

Nasza siostrzana firma OUTtv B.V. oferuje poza Polską kanał telewizyjny i audiowizualną usługę na żądanie pod nazwą OUTtv. W Polsce filmy i seriale od OUTtv dostępne są na Outfilmie oraz na Amazon Prime.

Adres biura obsługi:

Tongariro Releasing Sp. z o.o. ul. Wrocławska 21 lok. 18a, 61-838 Poznań tel. +48 61 307 2244 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00),

kontakt mailowy: poczta@outfilm.pl

 

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Tongariro Releasing podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.