ZAPOWIEDZI
Jestem striptizerem: Najbardziej poszukiwani w Ameryce
Data premiery: 2017-03-24
To historia facetów, którzy wyznają dewizę "Haruj ostro, baw się jeszcze ostrzej". Choć ich życie może przypominać niekończącą się imprezę, wielu z nich to prawdziwi biznesmeni, którzy ciężko pracują na swój "amerykański sen" i utrzymanie rodziny. Wśród bohaterów filmu są m.in. Blake McIver - były dziecięcy gwiazdor telewizji (serial Pełna chata), który w wyniku kryzysu musiał zmienić branżę,...
Wyzwoleni - plakat
Data premiery: 2017-03-31
Bruno, młody żołnierz na przepustce, próbuje odnaleźć brata, z którym stracił kontakt dwa lata temu. Poszukiwania doprowadzają go do jego dawnych przyjaciół. Poznając ich, dowiaduje się zupełnie nowych rzeczy na temat swojego brata, ale i samego siebie. 
Spójrz mi w oczy
Data premiery: 2017-04-07
Dean - czterdziestoletni, dobrze sytuowany grafik - dostaje maila od Alexa, z którym 15 lat wcześniej połączył go bardzo intensywny związek. Odkąd Alex zniknął bez pożegnania, nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Po krótkiej wymianie wiadomości Dean decyduje się spotkać z dawną miłością. Wspólny weekend w letnim domu za miastem przywróci dawną namiętność, ale i ujawni skrywane sekrety.
Jaja - plakat
Data premiery: 2017-04-14
Dowiedz się więcej o najbardziej męskiej części ciała i o tym, co się dzieje, gdy jest z nią problem.
Bromance - plakat
Data premiery: 2017-04-21
Daniel, Adrian i Santiago to najlepsi przyjaciele. Mają po 20 lat i właśnie wybierają się razem na wymarzone wakacje pod namiot. Przyjemną i nieskrępowaną atmosferę zakłóca atrakcyjna Julieta. Pojawienie się dziewczyny wzbudza napięcie między chłopakami, a to, co ich łączy, okazuje się być bardzo niejednoznaczne.