Chłopak dla mojej mamy /
Dating My Mother

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Chłopak dla mojej mamy /
Dating My Mother

Ocena: 3.4 / 5 (364 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   relacja dorosłego syna z matką
  •   wiarygodni, sympatyczni bohaterowie
  •   szczere spojrzenie na współczesne randki

Opis

Danny parę tygodni temu wrócił do rodzinnego miasta, gdzie pomieszkuje ze swoją samotną od kilku lat mamą. Kiedy kobieta stwierdza, że jest w końcu gotowa na kolejny związek i zaczyna chodzić na randki, sam też postanawia poszukać szczęścia. Znalezienie miłości jest jednak trudne niezależnie od wieku i orientacji.

Chłopak dla mojej mamy to ujmująca komedia o samotnej matce i jej dorosłym synu geju, którzy szukają swoich wersji Tego Jedynego. Mimo że ich bliska relacja daje im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, chwilami bardzo utrudnia związki z innymi ludźmi. Każde z nich musi nauczyć się zawalczyć o własne szczęście i emocjonalną niezależność.

Wyjątkowo uroczy, zabawny i najlepszy w ostatnim czasie filmowy portret relacji matki i syna  Gay Essential

Szczera komedia ze świeżym podejściem do relacji matka-syn  IndieWire

Obrazki

Komentarze

przeciętny film obejrzałem…

przeciętny film
obejrzałem do końca ... daję mu mocne 3+

liczyłem na coś więcej

Chciałbym powiedzieć-"dobry film"-- a nie mogę! Zwykły,nudny - mogę. Ot i tyle !

Przyjemny film na odpoczynkowy wieczór. Spokojny, ale prawdziwy, optymistyczny. Fajnie pokazana relacja matka - syn, piękna ta ich zażyłość i wzajemna troska. Duży plus za kreację bohatera (pomysł na postać dwudziestoparo latka, który mimo, że zostaje w rodzinnym domu, musi dorosnąć), Odnalazłam się troch ę w tej postaci.

Zastanawiamy sie często kto to napisał taki ''wybitny-inaczej'' scenariusz do gejowskiego filmu.No ale jak sie śpi z wlasną matką we wspólnym łożu.....Chłopy -ogarnijta sie troche

Lużny film, oglądało się ciekawie. niczym nie zaskoczył ale tez nie zanudził. na wolny czas poleam.

Koniecznie obejrsyj ten film! Ale tylko wtedy, gdy masz problemy z bezsennością. Znikną w połowie, no najdalej w 2/3 filmu.

Nudna i stereotypowa opowieść o kolejnym zagubionym millenialsie. Na szczęście nasz bohater nie jest aż tak skończonym dupkiem i da się go nawet lubić, głównie za fajną relację z mamą. Niemniej nie wynagradza to mielizn scenariuszowych a szczytem "cringu" jest wątek pseudo-erotyczny z hetero kumplem z liceum. Co za banał. Ogólnie - można sobie darować.

Może nie porywający ale "fajny" film;) Film porusza ciekwe tematy. Podobają mi się sceny z urealnieniem prowadzenia rozmowy przez czaty, to takie prawdziwe w naszym świecie.

Do atutów tej całkiem niezłej lekkiej komedii należą: spokojny głos głównego bohatera w którym można się zakochać i zdrowe przesłanie, że najlepszy jest miły chłopak. W ogóle chłopaki są przystojni i pokorni :)

Fajne relacje bohaterów w przeciętnej fabule. Co ciekawe główny bohater najsłabszym ogniwem w porównaniu do reszty obsady. Moja ocena 4.5/10

Zobacz także