Chłopcy z Dworca Zoo /

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Chłopcy z Dworca Zoo /

Ocena: 3.2 / 5 (69 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Poruszające historie młodych ludzi.
  •   Szczery film, niczego nie ukrywa.
  •   Rosa von Praunheim - reżyser, którego trzeba znać.

Opis

Naznaczeni, funkcjonujący na obrzeżach społeczeństwa – taka jest prawdziwa twarz młodych męskich prostytutek w Berlinie. Większość z nich to imigranci, którzy wykonują tę pracę, żeby utrzymać siebie i swoje rodziny. Ich bliscy nie wiedzą, czym się zajmują.

Reżyser towarzyszy im w pracy, rozmawia z pracownikami socjalnymi, z właścicielami barów, gdzie chłopcy spotykają się z osobami korzystającymi z ich usług, a także z ich klientami – mężczyznami, którzy płacą za seks.

Rosa von Prainheim jest uważany za jedną z ważnych postaci postmodernistycznego filmu niemieckiego. Jest laureatem między innymi nagrody Teddy na Berlinale, FIPRESCI w Rotterdamie czy Złotego Lamparta na IFF w Locarno. Otwarcie przyznaje się do homoseksualizmu. Jest uznawany za inicjatora ruchów w obronie gejów w Niemczech.

Zdjęcia

Komentarze

chetny

nie mam kasy aby obejrzec go tutaj... gdzie moge go zobaczyc na internecie?

OBEJRZEC CHCESZ ?

Daj prywatnego maila to napisze jak mozesz to zrobic.

Dodane przez stiprejechemod… w odpowiedzi na

Dlaczego wspieramy kino niezależne?

Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale połowę wpływów z każdego wypożyczenia OutFilm.pl przekazuje do autorów danego filmu (druga połowa pokrywa koszty utrzymania portalu, serwerów, tłumaczenia, obsługi itd.)
Wspieramy niezależnych twórców, bo wiemy, że gdyby nie ich ciężka praca, poświęcenie i determinacja, homokino w obecnym kształcie nie istniałoby. Nie mielibyśmy po prostu czego oglądać, nie wspominając o tym, że osoby o odmiennej orientacji nie miałby głosu we współczesnym kinie i kulturze popularnej.
Pamiętajmy, że kino LGBT istnieje wyłącznie dzięki widzom i tylko dzięki ich pomocy będzie miało szansę się rozwijać.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy to rozumieją i pomagają wspierać niezależne kino LGBT.

Wspierasz piractwo????

Jezeli dobrze rozumie to zachecasz do piractwa ...w nagrode twoje konto powinno byc natychmiast usuniete przez admina za zlamanie regulaminu! To tyle w temacie...dziadostwo!

Średni

Dokument, który strasznie się dłuży i mimo ciekawego tematu jest dość znany i ostatecznie nudny. Historie różnią się tylko szczegółami, ale generalnie wszystkie są do siebie podobne. Nie ma tam niczego co mnie szczególnie zaskoczyło.

zgadzam się

zamiast pisać nowy komentarz wystarczy zgodzić się z tym, co napisał Sredni - całkowicie trafnie ocenił ten film.

oj nie rzucajcie się tak. jak kogoś stać i chce wspierać, to tylko pogratulować. ale jak kogoś nie stać, to lepiej niech ściąga z sieci, niż miałby w ogóle nie oglądać. trochę pościąga aż sobie zarobi i zacznie kupować :)

bardzo dobry

a dla mnie ten film jest wstrzasajacy i porusza wiele watkow nie dotyczacych tylko samych chlopakow prostutuujacych sie, a ich historie po prostu powalaja, moim zdaniem super film i wzruszajacy

film ciekawy...

ale przydługawy, a przez to trochę nudny. Nie ma w nim niczego odkrywczego, chociaż w sumie opowiada o beznadziejności życia dużej części społeczeństwa.

jak mało dajemy miłości

znakomity dokument. Jestem pod wrażeniem opowiedzianych historii i niejedna łza mi się zakręciła w oku. Pokazany tu świat jest okrutny i zezwierzęcony. Jednak i w tym zezwierzęceniu jest miejsce na miłość: "Kocham go bo on jeden był dla mnie dobry" - miłość do oprawcy. Jak mało dajemy tej prawdziwej miłości.

Mała refleksja

Mimo, iż dzieje się to w pobliskich Niemczech, Polskie realia są takie same. Miałem zaledwie 14ście lat, jak po śmierci mojej mamy, ojczym sprzedawał mnie swoim kolegą. Teraz żyje jako porządny obywatel i walczę zgodnie z prawę z takimi ludźmi jak mój ojczym. Obejrzyjcie ten film z uwagą i zrozumieniem, jaki jest jego sens i co on nam uświadamia, a nie jak go ściągnąć na własny dysk.

ZYCIE

CO SĄDZIĆ O TYM CO ZOBACZYŁEM W TYM FILMIE?PRAWDA REALIA ,SAMO ZYCIE--? SAMI OCEŃCIE!! 8/10

wybitny

Fascynującą relacja o złych uczynkach zrobiona z szacunkiem dla ludzi popełniających je. To arcytrudne przedsięwzięcie.