Coming out 7-9 /
Coming out 7-9

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Coming out 7-9 /
Coming out 7-9

Ocena: 4.0 / 5 (133 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Nowy kanadyjski miniserial LGBT, który niedawno miał premierę światową.
  •   Wciągające losy bohaterów. Zaskakujące zwroty wydarzeń.
  •   Subiektywne spojrzenie na francuskojęzyczną Kanadę.

Opis

Wolny, w związku, w małżeństwie, rozwiedziony, otwarty, zamknięty? Najczęstszą odpowiedzią jest „to skomplikowane”. COMING OUT to 12-odcinkowy kanadyjski serial ukazujący życie grupy przyjaciół w Montrealu. Zobacz odcinki 7-9.

Mat jest fotografem mody i korzysta z życia. Kiedy na horyzoncie pojawia się jego były - Ian, wracają dawne uczucia i stare problemy. W tym czasie Hugo spotyka się z Olivierem, który ma żonę i dwie córki. Ukrywa przed wszystkimi swoją homoseksualną relację. Wreszcie jest Téo, który jest narkomanem i prostytuuje się na ulicy. Kiedy miał 15 lat, rodzice wyrzucili go z domu, po tym, jak dowiedzieli się, że jest gejem. Caroline jest chyba jedyną osobą, która próbuje mu pomóc.

COMING OUT to miniserial, który składa się z dwunastu 10-minutowych odcinków. Na OutFilmie prezentowane są w czterech pakietach po trzy odcinki.

Obrazki

Komentarze

Przyjemny choć schdmatyczny serial z typowymi dla branży wątkami. Miło się ogląda, mimo że realizacja na poziomie ztelenowel klasy B ale jest czasem na czym oko zawiesić, więc traktujcie go jako "guilty pleasure" i bez wyrzutów sumienia;)

Zobacz także