East Side Story /
East Side Story

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

East Side Story /
East Side Story

Ocena: 3.6 / 5 (104 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Niebanalna komedia romantyczna.
  •   Opowieść o miłości i ukrywaniu swojej orientacji.
  •   Obraz życia w konserwatywnej społeczności.

Opis

Błyskotliwa komedia o związkach i zdradach w homofobicznej dzielnicy Los Angeles.

Diego (Rene Alvarez), młody, przystojny, nieujawniony Latynos, pomaga swojej babci (Irene DeBarri) prowadzić rodzinną restaurację. Jednocześnie utrzymuje luźny związek z tak samo skrywającym swoją seksualność Pablo (David Berón).

Diego od dawna czuje się przytłoczony konserwatywną kulturą wschodniego Los Angeles. Chciałby się przeprowadzić i otworzyć bardziej ekskluzywną restaurację – najlepiej wspólnie ze swoim facetem. Pablo jednak widzi ich sytuację inaczej. Żeby odwrócić od siebie podejrzenia, że jest gejem, zaczyna spotykać się z ciotką Diego, Biancą. W tym samym czasie do ich dzielnicy wprowadzają się biali homoseksualni mężczyźni, Jonathan i Wesley, wzbudzając niemałe zamieszanie w okolicy. Fascynacja między Wesleyem i Diego jest natychmiastowa i intensywna, co zmusza ich do przemyślenia na nowo swoich związków.

„East Side Story” to opowieść o ujawnianiu się, która unika wytartych klisz i skupia się na opowiedzeniu historii swoich bohaterów. To poruszająca komedia, która w uroczy sposób odwołuje się do romantycznych emocji.

Nagrody:

  • Nagroda Publiczności – San Francisco International Latino Film Festival
  • Nagroda Publiczności – Long Island Gay & Lesbian Film Festival
  • Faworyt Festiwalu - Philadelphia International Gay & Lesbian Film
  • Zwycięcza Plant-A-Seeder - Reel Affirmations, Washington D.C.
  • Najlepszy Film Fabularny - North Carolina Gay & Lesbian Film Festival

 

Obrazki

Komentarze

Bardzo Banalny.

Film ogląda się lekko, jednak jest bardzo banalny i nie powala.

Miły i przyjemny

Nie jest to arcydzieło kina offowego, ale uczciwie nakręcony i bardzo przyjemny film. Bardzo ciepły i nie rażący amatorszczyzną.

Świetny scenariusz i duuuuużo humoru :)

Jedna z lepszych komedii jakie widziałem w ogóle (Bl-i-anca!!!), świetne dialogi, zero przegięcia (za wyjątkiem paru bohaterów mających takie zadanie) no i oczywiście uroda dwóch głównych bohaterów;) Zwarta fabuła i ładne zdjęcia plus kilka scen kpiących z "branżowych" schematów. Szczerze polecam :)

fajna komedia

Film lekki, łatwy i przyjemny, a do tego lekko zabawny. Niby nic ambitnego, ale bardzo przyjemnie się ogląda.

Trochę taka słodko-gorzka komedia. Bardzo wzruszająca. Najbardziej rozśmieszyła mnie scena spotkania klubu AA. Była mistrzowska. Czy polecam? Trudno powiedzieć. Ogólnie to trochę taki średniak. Ani za dobry ani zły.

Zobacz także