Mr. Right /
Mr. Right

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Mr. Right /
Mr. Right

Ocena: 3.5 / 5 (124 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Brytyjski dramat, który nie powiela schematów amerykańskich komedii romantycznych.
  •   Oryginalny portret współczesnych gejów i ich przyjaciół żyjących w londyńskim Soho.
  •   Szczery film o normalnych sprawach (związek, praca, rodzina...).

Opis

Bycie gejem nie oznacza, że jest się innym, że trzeba się wyróżniać. Nie musi determinować całego życia. Tylko co, jeśli wszyscy uważają inaczej?

"Mr. Right" to niezależny brytyjski film o tym, że geje mają takie same problemy, jak każdy inny. Tytułowy Mr. Right to ten, kogo się szuka, ale też ten, kim chce się być dla siebie i dla społeczeństwa.

Harry jest producentem telewizyjnym ale nienawidzi tej pracy. Marzy o tym, żeby ją zostawić i pojechać w podróż dookoła świata. Alex, jego partner, chce zostać aktorem ale tymczasem pracuje w restauracji. Gracz rugby William zaczyna spotykać się z Laurencem, popularnym aktorem serialowym. Jednak 9-letnia córka Williama skutecznie zniechęca do niego wszystkich facetów. Lars od czasu do czasu pracuje jako model, a na co dzień utrzymuje go starszy od niego, uznany malarz Tom. Tom jest w stanie wiele wybaczyć Larsowi, żeby tylko go nie opuścił. Jest jeszcze Louise, która szuka faceta, z którym mogła by spędzić życie, męskiego, wrażliwego, który nie okaże się być gejem.

Losy wszystkich przyjaciół odmienią się podczas pewnego przyjęcia...

Obrazki

Komentarze

Nareszcie coś w stylu "Queer as folk". Szkoda, że w pigułce.
Ale i tak ogląda się świetnie.
Seans do powtórzenia z przyjemnością za jakiś czas.

Chyba najlepszy tutaj film jak do tej pory. Bezpretensjonalny, realizacyjnie i aktorsko sprawny i wiarygodny w treści. Uroczo angielski, zwyczajny, nie epatujący pseudo artystycznymi reżyserskimi konstrukcjami i wymuszonym liryzmem. Napewno do niego wróce :-)

woow

Q.....a po 15 min zasnułem na tym filmie.Film bez ładu i składu, szkoda ze za niego zapłaciłem 10PLN
NIE POLECAM

polecam

Film bardzo mnie wciągnął jeśli ktoś lubi szczęśliwe zakończenia a ja bardzo to polecam film dobrze pokazuje co to uczucie.

Film usiłuje iść ścieżką, którą przed laty wytyczył 'Queer as Folk'... Robi to dużo mniej zgrabnie, ale za to przy świetnej ścieżce dźwiękowej...

Zobacz także