Prawdziwa miłość /
True Love

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Prawdziwa miłość /
True Love

Ocena: 2.8 / 5 (70 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Czy prawdziwa miłość istnieje?
  •   Czy można się związać z kimś na całe życie?
  •   Jak szukać, żeby znaleźć?

Opis

„Prawdziwa miłość” to siedem krótkich historii o poszukiwaniu właściwego mężczyzny, z którym można będzie stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Od bajek z dzieciństwa po filmy i programy telewizyjne, które oglądamy obecnie – cały czas słyszymy o wielkiej miłości na całe życie. Często taki obraz konfrontowany jest z pierwszym młodzieńczym zauroczeniem, ale w wielu przypadkach każe szukać tego jedynego przez wiele lat. Film „Prawdziwa miłość” właśnie o tym opowiada. Odkrywa, że prawdziwa miłość rzeczywiście istnieje, ale czasami trudno ją znaleźć. „Prawdziwa miłość” to siedem historii o różnych ludziach. Niektórzy są zdesperowani. W poszukiwaniu miłości są w stanie zrobić szalone, często niebezpieczne rzeczy. Inni zwątpili i nie szukają już więcej, a jeszcze innym udało się spotkać tego, kogo szukali. „Prawdziwa miłość” to bardziej film o poszukiwaniu niż przykład tego, jak taka prawdziwa miłość wygląda.

Obrazki

Komentarze

Najbardziej mi się podobał film pt. ,,Sunday''

Najbardziej mi się podobał film ,,Sunday niedziela ukazał prawdziwą miłość Ach żeby ktoś mnie tak pokochał. ,, He was perfect to przestroga . Film Staying toghether ukazane jest prawdziwe życie i problemy ale także cudowna miłość Chłopacy ciacha schrupałbym ich.

Poetycki, cudowny i niezwyky

Wspaniały i poetycki film o poszukiwaniu miłości i czym ona jest, każda część to osobna historia, niedopowiedziana i poruszająca, ten film powinien obejrzeć każdy, nie tylko osoba w związku partnerskim, bo uczucia nie sa przynależne do płci, one są lub ich nie ma

A mi sie bardzo podobał

Subtelny, nieoczywisty, poetycki. A na koniec "Little Drama" - z powalającym "Liebestod" Wagnera w tle i "Romeem i Julią" na scenie - w końcu miłość to trochę teatr. Piękny.

Kilka historii

bardzo różnego kalibru. Nie nam je oceniać, gdyż każda z nich na swój sposób składała się na życie zupełnie różnych ludzi, tak więc nie ma powodu, by historie innych ludzi były lepsze, gorsze, słabsze, mniej lub bardziej barwne od naszych, one są po prostu inne, bo dotyczą kogoś innego. I to właśnie stanowi o ich bogactwie - pozwala nam poznać innych ludzi, sposób ich myślenia, rozumowania, pojmowania emocji, miłości i życia. Czy może być coś fajniejszego? Z cała pewnością polecam!