Czarne serce /
Corazón negro

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Czarne serce /
Corazón negro

Ocena: 2.9 / 5 (54 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   niesamowita i kanoniczna Naty Menstrual w roli głównej
  •   niezależne kino, pełne czarnego humoru i politycznie niepoprawne
  •   mieszanka dramatu, kina klasy B i horroru

Opis

Po śmierci matki, Naty w towarzystwie swojej najbliższej przyjaciółki przejmuje dom, w którym mieszkała. Wszystko wskazuje na to, że los się odwrócił i szczęście wreszcie zaczęło jej sprzyjać. Jednak pewnego dnia do drzwi puka dawno zapomniany, skrywany sekret i komplikuje marzenia o szczęśliwym i spokojnym życiu na przedmieściach.

Juan Manuel Ribelli tworzy historię pełną niewygodnej prawdy i moralnej gry z widzem. W główną rolę wciela się Naty Menstrual - pisarka i preformerka, jest również współautorką scenariusza Czarnego serca.

Obrazki

Komentarze

Film dodano chyba aby cos było . To można było jakieś klasyki kupić które w Polsce nie as dostępne od 1970 roku do 2010 roku o wiele lepsze filmy powstały niż to .

Zakręcony film o niesamowitym klimacie i oryginalnej kolorystyce, wręcz komiksowy. Czasami można się nieźle pośmiać chodź to czarna komedia. Na pewno oglądnę go jeszcze raz żeby nacieszyć oczy drobnymi kiczowatymi przedmiotami widocznymi na zdjęciach oraz grą głównych bohaterek.

Klimatyczny film o życiu w rynsztoku. Transik morduje brata i zdradza przyjaciółkę. Film mógłby nosić tytuł: "Ludzie brudni" na podobieństwo "Ludzi bezdomnych" Żeromskiego, bo prezentuje różne oblicza brudu. Wszyscy bohaterowie są dotknięci piętnem brudu, chociaż jego charakter jest różnorodny.

Zobacz także