Do usług /
Serviced

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Do usług /
Serviced

Ocena: 3.4 / 5 (209 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Kolejny film zaprzyjaźnionego z Outfilmem reżysera Charliego Davida
  •   Nowe spojrzenie na świat usług seksualnych i erotycznych
  •   Co jest na sprzedaż, a czego nie można kupić?

Opis

„Do usług” to film dokumentalny dobrze znanego na Outfilmie kanadyjskiego reżysera Charliego Davida („Mulligans. Druga szansa”). Tym razem Charlie próbuje poznać pracę i życie osób, które świadczą usługi polegające na dotyku. Od przytulania za pieniądze, przez masaż erotyczny, a kończąc na usługach seksualnych. Dla niektórych jest to praca dorywcza, dla innych pełnoetatowe zajęcie. Poznajcie najstarszy zawód świata z zupełnie nowej perspektywy.

Obrazki

Komentarze

dokument jedną rzecz pokazuje dyskryminacje osób niepełnosprawnych przez gejów lub osoby biseksualne tak samo mam aplikacje i jestem na portalach gejowskich i ludzie serio myślą ze osoby takie nie mają popędu o toż aja a jak szukam seksu mnie obrażają

Brawo dla reżysera przełamuje tabu pokazuje osoba chora na mózgowe porażenie i jego seksualność.

Sam na to choruje mam nogi leekko rece 15% względem manualnym tylko

Na koniec dodam hasło ,, Zyj pozwól zyc innym''

Bardzo dobrze zrobiony ciekawy dokument. Każdy z nas jest inny, każde ma inne potrzeby, ale nie wszystkich i nie wszystko dostrzegamy wokół nas. Film pozwala postawić kropkę nad i, uświadomić nam, że mamy w sobie jakieś tabu, myśli, miejsca, do których nie dopuszczamy nikogo, nawet siebie. Możemy tutaj przemyśleć nasze uprzedzenia, wyjść poza ramy, które sami sobie narzucamy, świadomie bądź nie. Wiele ciekawych spostrzeżeń, myśli, różne spojrzenia, różne opinie. Zupełnie inny, właściwie obcy nam sposób myślenia, jakby pochodzący od innej cywilizacji. Dlatego naprawdę warto zobaczyć ten dokument, by zastanowić się przede wszystkim nad tym, co w nas siedzi.

ej panowie zawsze wpierdzielimy ze ci ludzie są jakoś w tyle za nami kurcze nie wiem ja już straszy pan
miałem miałem miłość nie pełnosprawna jej życie raz było gorzej raz lepiej ale wiecie co kurw.... była przyjaźń wyrozumienie pomoc kuplerstwo miłość
sorki

DO EKIPY OUTFILM Czemu na…

DO EKIPY OUTFILM
Czemu na sile wciskacie filmy, ktore sa puste, nudne jak flaski z olejem i monotematyczny? Pomijacie filmy ktore sa wesole, ciekawe lub wielowatkowe?

naprawdę ciekawy dokument, w którym nie ma niepotrzebnych ocen. wątek niepełnosprawnego faceta bardzo otwiera oczy! polecam:)

Kolejna dawka filozofii rynku wtórnego. Najlepszy moment: sprzedawca usług w filmie mówi: Nie wchodźcie w to. Film porusza także trudny wątek osób niepełnosprawnych i ich potrzeb. Z filmu to nie wynika, ale łatwiej wejść w związek z osobą chorą niż puszczalską.

Bardzo podobał mi się film zasługuje na najwyższą ocenę.
Najbardziej podobało mi się podejście do osób niepełnosprawnych ruchowo nieważne jakie masz ograniczenia,najważniejsze że postrzegany jesteś na równi z innymi.

Bardzo dobrze zrobiony ciekawy dokument.
Dlatego naprawdę warto zobaczyć ten film, by zastanowić się przede wszystkim nad tym, co w nas siedzi.

Zobacz także