Eva + Candela /
¿Cómo te llamas?

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Eva + Candela /
¿Cómo te llamas?

Ocena: 3.8 / 5 (79 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   związek dwóch kobiet na przestrzeni lat
  •   mądry i autentyczny dramat
  •   piękne, zmysłowe sceny miłosne

Opis

Eva i Candela poznają na planie filmowym - Eva jest młodą aktorką, a Candela debiutującą reżyserką. Wspólna praca zbliża je do siebie i szybko wybucha między nimi miłość. Jednak związek tak silnych osobowości nie jest prosty - każda z nich musi wybierać między indywidualnym spełnieniem, a wspólnym życiem.

Film Ruth Caudeli to inteligentne, zmysłowe, a przede wszystkim wyjątkowo prawdziwe spojrzenie na współczesną miłość. Pokazuje zarówno narodziny nowego uczucia, jak i związek na krawędzi rozstania. Debiut kolumbijskiej reżyserski znalazł się w oficjalnej selekcji największych festiwali kina LGBT na świecie - m.in. OutFest w Los Angeles i OUTshine Film Festival w Miami.

 

 

Obrazki

Komentarze

bardzo prawdziwy. jeśli ktoś przechodził w związku przez podobne problemy, to na pewno to zrozumie i doceni. a dla pozostałych może być przestrogą, żeby nie popełniać tych samych błędów. dobry film do namysłu, polecam

porywający, urywający po kawałku serca widzom pokazanie z niezwykła zmysłowością jak można żyć cierpieć, ranić chodź do końca nic nie jest jasne......

Wielkie rozczarowanie: sztuczne, niemrawe dialogi, scenariusz bez życia i średnie aktorstwo. Kilka przyjemnych scen nie jest w stanie uratować filmu.

Bardzo naturalistyczny (jak "Chłopi") melodramat o życiu dwóch ślicznych nowoczesnych lesbijek. Zdjęcia filmu są dziwnie przyciemnione a on sam jest chaotycznym zlepkiem scen, które ledwo tworzą jakąś całość.

Film przepiękny, ukazujący prawdziwe życie. Związki są trudne, szczególnie takie...na które wpływa czas

Na początku wszystko pięknie ,ładnie.A potem zazdrość,żale ,niedomówienia i tak każdy związek może się rozpaść.