Granice namiętności /
The Edge of Love

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Granice namiętności /
The Edge of Love

Ocena: 4.0 / 5 (5 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   dramatyczna historia skomplikowanej miłości
  •   wspaniałe role Keiry Knightley, Sienny Miller i Cilliana Murphy'ego
  •   film zainspirowany prawdziwą historią

Opis

Londyn, II Wojna Światowa. Piosenkarka Vera (Keira Knightley) przypadkiem spotyka swoją pierwszą miłość, poetę Dylana. Mężczyzna żyje w swobodnym małżeństwie z ekstrawagancką Caitlin (Sienna Miller), która przymykając oko na jego romanse, również nie dochowuje mu wierności. W międzyczasie Vera poznaje żołnierza Williama, z którym bierze ślub. Kiedy ten wyjeżdża na front, wprowadza się do Dylana i Caitlin. Wkrótce tworzy się między nimi emocjonalny trójkąt, w którym przenikają się ze sobą miłość, przyjaźń i rywalizacja.

Porównywany do głośnej "Pokuty" brytyjski melodramat o trudnych życiowych wyborach dwóch niezależnych kobiet. Uwikłane w relacje z całkiem różnymi mężczyznami próbują znaleźć swoje szczęście w wyjątkowo niespokojnych czasach. Gwiazdorska obsada, przepiękne zdjęcia i poruszająca historia.

Obrazki

Komentarze

wyzwolona kobieta

Wyzwolona kobieta i prawdziwie zakochany mężczyzna to zawsze nieszczęście,a jeszcze do tego niewydarzony celebryta w tle.Historia świetnie opowiedziana i zagrana,a przynajmniej o niebo lepiej jak polskie chały produkowane przez TVM współfinansowane przez dęty Polski Instytut Sztuki Filmowej

?

A gdzie wątek lesbijski? Film ciekawy, ale co on robi na outfilmie? Czy dwie kobiety zakochane w jednym mężczyźnie to lesbijki?

Zobacz także