Jesteś moim słońcem /
You are my sunshine

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Jesteś moim słońcem /
You are my sunshine

Ocena: 3.9 / 5 (102 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   miłość na zawsze i jeden dzień dłużej
  •   szczera i poruszająca historia walki z homofobią
  •   piękne zdjęcia sielskiej, angielskiej wsi

Opis

Lata 70, Joe poznaje charyzmatycznego Toma. Ich związek szybko rozkwita, ale zostaje potępiony przez siostrę i ojca chłopaka, co doprowadza do rozpadu rodziny. Po wielu, wielu latach siostrzeniec mężczyzny próbuje pomóc odbudować zerwane więzi z krewnymi.

Jesteś moim słońcem to świeża i emocjonalno-sentymentalna, wieloletnia historia miłosna osadzona na brytyjskiej wsi.

"Z pewnością miło jest zobaczyć na ekranie historię miłosną między dojrzałymi mężczyznami." The Pink Lens, Ben Turner

"Ten wrażliwy brytyjski dramat, skaczący w tę i z powrotem przez dekady, opowiada o cudownej miłości, śledząc przy tym zmiany w stosunku do związków homoseksualnych." The Shadows on the Wall, Rich Cline

Zdjęcia

Komentarze

Wzruszająca historia gejowskiego love story. Wzniosłe przemówienie w Radzie Miejskiej, czy są jeszcze takie pary z takim stażem? Polecam

Bardzo poruszająca historia miłości dwóch dojrzałych mężczyzn z ważnym przesłaniem i co najważniejsze bez scen fizycznej przemocy wobec gejów,co nie często się zdarza w kinie LGBT i na dodatek opowiedzenia w ciekawy i nietypowy sposób. Warto obejrzeć ten film ze względu na jego wartość artystyczną . Wreszcie film,który czymś się wyróżnia spośród innych.

Piękny i wzruszający obraz dojrzałej, partnerskiej relacji od początku do końca na przekór rodzinnym relacjom i przeciwnościom losu. Bardzo się odnaleźliśmy z moim Partnerem, w tym nietuzinkowym Love Story, z którym dzielimy naszą własną - także nie łatwą historię naszego zycia już od ponad 23 lat...

upsss same pozytywy o filmie a ja nie wiem jakoś do mnie nie przemówił ten film za pierwszym razem .Dziś zrobię drugie podejście.

Taka Miłość to marzenie.
Dlaczego jedni jej doznają, a inni, nie?
Super dobrani aktorzy.
Moje serce skradł Tom, a właściwie aktor grający jego rolę. Polecam, polecam, polecam.

Piękna historia, ciekawy temat, niestety zmarnowany potencjał, dialogi tak sztuczne i drętwe, że aż trudno było to strawić. Scenariusz pełen dziur, niedomówień i niepotrzebnych dłużyzn, postaciom brak wiarygodności i autentyzmu. Owszem chwyta za serce, ściska gardło, ale reżyser ewidentnie nie daje rady, aktorstwo dosyć amatorskie i niestety widać, że to film bardzo, bardzo niskobudżetowy. Uwielbiam brytyjskie kino, ale ta pozycja zdecydowanie rozczarowuje.

Bardzo piękny i wzruszający, mnie doprowadził do łez. Super nagrany i przedstawiiony . Gorąco polecam.

Ciągle jeszcze marzę o takiej bliskości i miłości ... Ktoś jeszcze też ??? Warto obejrzeć ...

Zastanawia mnie jedno,dlaczego twórcy urodzili to dziecko. Jeśli miał być to film o miłości,nie był, wierności ,opromienionej latami jedynego zauroczenia,tyle o ile, konflikcie w rodzinie, na 100% nie. Więc o czym ? .Jedynie w końcówce scenarzysta wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i zbudował kilka wartościowych zdań , które ,ważne i skłaniające do refleksji,mają się nijak do zaprezentowanego obrazu. Pominę grę aktorską,całej obsady,celowo nie porównując jej to aktorów prowincjonalnych, bo oni potrafią więcej,niż ci filmowi. Szkoda czasu i łez.

Nie mogłem się powstrzymać, bo aż mnie wcięło... ten film musi mieć drugie dno, bo jedno to za mało. Jedynie co mi ewentualnie przychodzi do głowy to to, że twórcy lepiąc tego potworka, chcieli zakpić z drętwych pustawych filmików o tej tematyce, jakie się pojawiają coraz częściej i ten film jest ukrytą kpiną i żartem. Niestety coraz częściej można tu utrafić na takie bomby p.t. "strata wieczoru i niesmak". I na dodatek tak wysoko oceniane..??. Wtf? Czyżby pokolenie generowało popyt na - tego typu "nowe wyczucie smaku i wrażliwości"?

Samo życie. W jednej ze scen słyszymy, że świat poszedł do przodu. W moim pięknym kraju tego nie widać. Historia piękna, gorzej z warsztatem filmowym.

Gra aktorska fatalna, mega sztuczna, ale sam film na pewno ciekawy. Porusza ważne tematy. Polecam do obejrzenia.