Judaszowy pocałunek /
Judas Kiss

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Judaszowy pocałunek /
Judas Kiss

Ocena: 3.5 / 5 (78 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Ciekawy film wychodzący poza krąg typowego kina LGBT.
  •   Wciągająca fabuła.
  •   W jednej z ról Brent Corrigan/ Sean Paul Lockhart.

Opis

Niespełniony reżyser Zachary Wells (Charlie David) jest jurorem w szkolnym konkursie filmowym. Niespodziewanie jeden z filmów zostaje zgłoszony przez studenta, z którym Zachary spędził wcześniej noc. Co więcej, tytuł tego filmu jest taki sam, jak tytuł jego pierwszego filmu.

Zachary szybko zdaje sobie sprawę, że student, który zgłosił film, Danny Reyes (Richard Harmon), jest w miejscu swojego życia identycznym jak to, w którym on sam kiedyś był. Danny dokonuje też podobnych wyborów, które w przypadku już raz nie okazały się być najszczęśliwsze. Zachary postanawia, że nie dopuści do tego, żeby historia się powtórzyła. Musi sprawić, żeby film Danny’ego został zdyskwalifikowany z konkursu i żeby otworzył się na Chrisa (Brent Corrigan), chłopaka, którego tak naprawdę kocha.

Obrazki

Komentarze

Luźny film z raczej z elementami dramatu obyczajowy -fiction fajny przyjemy i przystojni chłopcy ale nie spodoba się każdemu

Ciekawy

Nietuzinkowy pomysł na fabułę, przyjemni aktorzy, ładne zdjęcia. Dodatkowo niespodziewany finał w trakcie napisów końcowych - w sumie film daje wiele do myślenia.

Podobał się

Mnie film się spodobał, może nie jest dla każdego, ale mnie zainteresowała historia tego chłopaka.

Przeciętny

Taka bajka bez większego sensu, ładu i składu. Niby twórcy próbują poruszyć poważne problemy, dodając do tego wątek gejowski i przystojnych aktorów, ale generalnie nie jest to kino nazbyt ambitne.

Podobał mi się =)

Film dawał dużo do myślenia do tego cudownie się go oglądało =) Polecam =) Chociaż nie którym może się nie spodobać =)

Klucz do przyszłości

Przydałby mi się taki ktoś parę lat temu, żeby mógł zmienić mój los. Pewnie byłbym mu wdzięczny. Film mi się podobał bardzo, dlatego dostał 4 gwiazdki.

Słaby

Jedyna, szczera ocena która przychodzi mi do głowy - Słaby.
Dałem 2/5 jedynie dlatego że gra w nim fajny aktor znany mi jako Brent Corrigan :)