Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów /
Bathroom Stalls & Parking Lots

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów /
Bathroom Stalls & Parking Lots

Ocena: 2.9 / 5 (183 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Poszukiwanie miłości w czasach szybkich randek
  •   Życiowy film, bardzo na czasie
  •   Przystojni Brazylijczycy i nocne życie San Francisco

Opis

Leo poznaje przez Grindra chłopaka, który wydaje się być ideałem. Co więcej, podobają się sobie z wzajemnością. Po wymianie nagich zdjęć chłopak przestaje się jednak odzywać. Leo ma nadzieję, że uda mu się go spotkać w którymś z klubów San Francisco.

Amerykańsko-brazylijski film o poszukiwaniu prawdziwej miłości w czasach zdominowanych przez relacje bez zobowiązań. Zdobył nagrodę dla najlepszego filmu LGBTQ na Independent Filmmakers Showcase oraz nagrodę publiczności na festiwalu qFLIX w Filadelfii.

Obrazki

Komentarze

Niestety, film zupełnie nie dla mnie. Obejrzałem przyspieszając, bo tak tylko dałem radę. Według mnie to film o ludziach, którzy tak właśnie przesuwają swoje życie.

Jedna wielka nuda szkoda czasu i miejsca na Outfilmie. Zero sensownej fabuły do tego bardzo słaba gra aktorów.

Bardzo niedobrze. Bardzo stereotypowy wizerunek ludzi z klubu i z Grindra. Przykro aż patrzeć, że w taki sposób zostali potraktowani bohaterowie.

Chciałbym się spytać czy ktoś oglądał to G##no !!! zanim kazał płacić za niego 9,90
Film fatalny ,dwie cioty szlajające się po San Francisco.
Nic nie wynika z fabuły filmu . I dlaczego niby jest od +18 ?.

wiadomo, że gra mocno na stereotypach, ale niestety mówi trochę prawdy i pokazuje pewien wycinek naszej rzeczywistości. można zobaczyć

marekidarek, całkowicie się zgadzam z waszą - twoją opinią, film byle jaki pozbawiony fabuły w - cioty (żeby choć ładne) szlalajajace się po San Francisco, bzdety, bzdety bzdety...nasze "dziewczyny", ładniejsze i bardziej seksi,. Film do dupy.....

marudzicie jak stare baby jaki by film nie lecial to marudzicie kolezanki

Bardzo realny film, pełen typowych gejowskich zachowań , szczególnie fianł daje do myślenia...

Trochę śmieszny, a trochę niepoważny, no ale w San Francisco może się wydarzyć naprawdę wszystko. :-) Warto zobaczyć - lekki, przyjemny, nieprzekombinowany.

Film całkiem niezły. Nie wiem skąd te złe oceny i komentarze. Chyba wiele osób zobaczyło w nim jak w zwierciadle swoje życie.
Do tego plus za fajne przesłanie na końcu filmu.

film śmieszny i świetny , trochę pokazujący środowisko homo wiec niektórzy będą go obrzucać błotem

Film całkiem przyzwoity. Być może to jedyna taka noc w życiu bohaterów, o której długo będą pamiętać.

Niezła lekcja poglądowa dla wszystkich "młodych" co sobie wyobrażają jak cudowne i bajkowe jest życie w tych "gejowskich rajach" jak np. Castro. Można się nieźle przejechać. Szczególnie Ci, którzy myślą że znalezienie w takich miejscach "tego jedynego" to łatwizna. Znam takie przypadki. Byli, zobaczyli, wrócili na tarczy. Kolejne pytanie - gdzie leży granica pomiędzy akceptacją, wyrażaniem siebie, swobodą obyczajów a kxreswtem, zepsuciem, brakiem lojalności i wierności podstawowym zasadom przyzwoitego zachowania? Ten film odpowiada na to pytanie i to dość dosadnie. Osobiście przez większość seansu miałem odruchy wymiotne. I wcale mnie nie dziwią uprzedzenia, niechęć i czy wręcz odrazę w stosunku do branży ze strony niektórych. Sami sobie jesteśmy winni. Zachowania, które w latach 70-tych, 80-tych, czy 90-tych były oznaką buntu przeciwko pruderii establishmentu teraz w wykonaniu milenialsów są pustymi, nic nie znaczącymi gestami. Oni w nic nie wierzą, nie wiedzą czego chcą i toną w przesyconym alkoholem i dragami eskapizmie. Obrzydliwe i rozpaczliwe. Pewnie dlatego film ma tak niskie oceny bo prawda w oczy kole:) A filmowo jest bardzo przyzwoicie, choć aktorstwo nieco przerysowane - jak to u brazylijskich aktorów. NIemniej warto obejrzeć tak edukacyjnie.

Aktorstwo jakieś takie średniawe i sztywniawe, miejscami mocno łopatologiczny, nieśmiesznym ale chyba raczej dlatego, że to jednak nie komedia. Ale gejowski, więc łykam jak pelikan rybę. Sam nie jestem imprezowy, więc zakładam, że tak być może wygląda imprezowe życie.

Film mógłby być nawet ciekawy, gdyby nie jeden szczegół... główny bohater. Irytujący od początku do końca.

Przyznam , że nie oglądałam filmu jeszcze, ale wielu ludzi nie tylko gojów " szlaja się" szukając ludzi z portalu i tego jedynego / jedynej ( dużo kobiet ) , to pokazuje naiwność dzisiejszego świata.

Zobacz także