Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów /
Bathroom Stalls & Parking Lots

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów /
Bathroom Stalls & Parking Lots

Ocena: 2.8 / 5 (125 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Poszukiwanie miłości w czasach szybkich randek
  •   Życiowy film, bardzo na czasie
  •   Przystojni Brazylijczycy i nocne życie San Francisco

Opis

Leo poznaje przez Grindra chłopaka, który wydaje się być ideałem. Co więcej, podobają się sobie z wzajemnością. Po wymianie nagich zdjęć chłopak przestaje się jednak odzywać. Leo ma nadzieję, że uda mu się go spotkać w którymś z klubów San Francisco.

Amerykańsko-brazylijski film o poszukiwaniu prawdziwej miłości w czasach zdominowanych przez relacje bez zobowiązań. Zdobył nagrodę dla najlepszego filmu LGBTQ na Independent Filmmakers Showcase oraz nagrodę publiczności na festiwalu qFLIX w Filadelfii.

Zdjęcia

Komentarze

Niestety, film zupełnie nie dla mnie. Obejrzałem przyspieszając, bo tak tylko dałem radę. Według mnie to film o ludziach, którzy tak właśnie przesuwają swoje życie.

Jedna wielka nuda szkoda czasu i miejsca na Outfilmie. Zero sensownej fabuły do tego bardzo słaba gra aktorów.

Bardzo niedobrze. Bardzo stereotypowy wizerunek ludzi z klubu i z Grindra. Przykro aż patrzeć, że w taki sposób zostali potraktowani bohaterowie.

Chciałbym się spytać czy ktoś oglądał to G##no !!! zanim kazał płacić za niego 9,90
Film fatalny ,dwie cioty szlajające się po San Francisco.
Nic nie wynika z fabuły filmu . I dlaczego niby jest od +18 ?.

wiadomo, że gra mocno na stereotypach, ale niestety mówi trochę prawdy i pokazuje pewien wycinek naszej rzeczywistości. można zobaczyć

marekidarek, całkowicie się zgadzam z waszą - twoją opinią, film byle jaki pozbawiony fabuły w - cioty (żeby choć ładne) szlalajajace się po San Francisco, bzdety, bzdety bzdety...nasze "dziewczyny", ładniejsze i bardziej seksi,. Film do dupy.....

marudzicie jak stare baby jaki by film nie lecial to marudzicie kolezanki

Bardzo realny film, pełen typowych gejowskich zachowań , szczególnie fianł daje do myślenia...

Trochę śmieszny, a trochę niepoważny, no ale w San Francisco może się wydarzyć naprawdę wszystko. :-) Warto zobaczyć - lekki, przyjemny, nieprzekombinowany.

Film całkiem niezły. Nie wiem skąd te złe oceny i komentarze. Chyba wiele osób zobaczyło w nim jak w zwierciadle swoje życie.
Do tego plus za fajne przesłanie na końcu filmu.

film śmieszny i świetny , trochę pokazujący środowisko homo wiec niektórzy będą go obrzucać błotem

Film całkiem przyzwoity. Być może to jedyna taka noc w życiu bohaterów, o której długo będą pamiętać.

Niezła lekcja poglądowa dla wszystkich "młodych" co sobie wyobrażają jak cudowne i bajkowe jest życie w tych "gejowskich rajach" jak np. Castro. Można się nieźle przejechać. Szczególnie Ci, którzy myślą że znalezienie w takich miejscach "tego jedynego" to łatwizna. Znam takie przypadki. Byli, zobaczyli, wrócili na tarczy. Kolejne pytanie - gdzie leży granica pomiędzy akceptacją, wyrażaniem siebie, swobodą obyczajów a kxreswtem, zepsuciem, brakiem lojalności i wierności podstawowym zasadom przyzwoitego zachowania? Ten film odpowiada na to pytanie i to dość dosadnie. Osobiście przez większość seansu miałem odruchy wymiotne. I wcale mnie nie dziwią uprzedzenia, niechęć i czy wręcz odrazę w stosunku do branży ze strony niektórych. Sami sobie jesteśmy winni. Zachowania, które w latach 70-tych, 80-tych, czy 90-tych były oznaką buntu przeciwko pruderii establishmentu teraz w wykonaniu milenialsów są pustymi, nic nie znaczącymi gestami. Oni w nic nie wierzą, nie wiedzą czego chcą i toną w przesyconym alkoholem i dragami eskapizmie. Obrzydliwe i rozpaczliwe. Pewnie dlatego film ma tak niskie oceny bo prawda w oczy kole:) A filmowo jest bardzo przyzwoicie, choć aktorstwo nieco przerysowane - jak to u brazylijskich aktorów. NIemniej warto obejrzeć tak edukacyjnie.