Lady Peacock /
Lady Peacock

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Lady Peacock /
Lady Peacock

Ocena: 3.2 / 5 (124 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   szalona komedia romantyczna osadzona w świecie drag queen
  •   niedoświadczony chłopak i dwóch walczących o niego facetów
  •   pełno dramy, przystojnych mężczyzn i... cekinów

Opis

Niedoświadczony w relacjach z facetami Devin poznaje w gejowskim klubie Connora, z którym od razu wpadają sobie w oko. Na horyzoncie pojawia się też Edwin - przystojny, pewny siebie latynos, występujący jako drag queen, który chce pierwszy uwieść Devina. Między nim a Connorem zaczyna się poważna rywalizacja, która przeniesie się także na scenę.

"Lady Peacock" to szalona, pełna soczystej dramy komedia romantyczna osadzona w świecie nowojorskich drag queen. Opowiada o dwóch zaciekłych wrogach, którzy rywalizują o niewinnego, nowego w środowisku chłopaka. Connor, dla którego Devin jest kimś więcej, niż tylko kawałkiem świeżego mięsa, będzie musiał pokonać Edwina w jego własnej kategorii - występując jako drag queen. Czy podoła wyzwaniu i zdetronizuje największą królową klubu?

Obrazki

Komentarze

bosz, kolejny film o transwestytach,

Świetny film polecam niech inni gadają że kicz i chlam ale to jest historia o miłości i z happy endem więc dla mnie bomba sami oceńcie.

Lekki, z humorem. Raczej średnich lotów. Dobry na upały. Oglądając go trzeba go brać na luzie. Drag queen'y obłędne. Szczególnie konferansjerka i dj'ka :)

Komedia to nie jest, musiacal raczej też nie; raczej coś w rodzaju filmu eksperymentalnego. Nie mniej mi osobiście dał dużo frajd, cudni chłopcy, spoczko muzyczka i całkiem ciekawie zazębiająca się fabuła.
Z chęcią obejrzę jeszcze kilka razy

Zobacz także