Mój pana /
My Pana

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Mój pana /
My Pana

Ocena: 2.7 / 5 (26 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Wyjątkowy film krótkometrażowy
  •   Poruszająca historia młodego emigranta z Wenezueli
  •   Opowieść o dorastaniu i adaptowaniu się w nowych warunkach

Opis

Życie młodego geja emigranta z Wenezueli w Argentynie, szukającego miłości, przetrwania i przede wszystkim szukającego siebie w nowym kraju.

„Pana” to popularne słowo pochodzące z wenezuelskiego slangu, które oznacza wiele rzeczy: jako rzeczownik odnosi się do przyjaciela, dobrego człowieka; jako przymiotnik jest to pozytywna cecha, ktoś miły, ktoś przyjazny i przyjemny.

„Mój Pana” to opowieść o dorastaniu, opowieść o imigracji i wygnaniu, portret nastolatka przystosowującego się do nowego społeczeństwa, korzystającego z kilku znanych mu narzędzi pozwalających przetrwać: młodości, ciała i ostatecznie własnej odporności. Z punktu widzenia nastolatka zrozumiemy trudy miliona Wenezuelczyków za granicą oraz konsekwencje korupcji, wygnania i złamanej duszy człowieka, który został zmuszony do porzucenia swojego życia i przystosowania się do nowego, wrogiego miejsca.

Obrazki

Komentarze

wasze filmy nie da się oglądać nawet nie widać penisa sex puci wszystko zasłaniacie to naj prawdopodobnie mój ostatni miesiąc myślałem że wasze filmy będą w stylu kuzyni igranie z śmiercią czy książe a pokazujecie coraz większe tandety to wolę obejrzeć pornucha Zbyszek

Zobacz także