Mulligans - druga szansa /
Mulligans

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Mulligans - druga szansa /
Mulligans

Ocena: 3.5 / 5 (206 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Przystojni amerykańscy faceci.
  •   Smutna historia kłamstwa.
  •   Doskonała rola matki-żony, która musi poradzić sobie ze wszystkimi problemami.

Opis

Prawdziwy film o miłości i namiętności, o błędach młodości i konsekwencjach, które ciągną się przez lata. Przystojni mężczyźni, wyjątkowa kobieta i wielka tajemnica.

Chase przyjeżdża na wakacje do domu rodzinnego swojego najlepszego przyjaciela ze studiów - Tylora. Davidsonowie prowadzą spokojne życie i Chase szybko zaskarbia sobie ich sympatię. Wyznanie Chase'a, że jest gejem, wywołuje niemałe zamieszanie, ale ostatecznie cała rodzina przyjmuje to ze zrozumieniem. To jednak nie koniec sensacyjnych wiadomości tego lata. Wyznanie ojca rodziny, Nathana, podważy wszystko, co do tej pory łączyło rodziców Tylora.

"Mulligans - druga szansa" to nie tylko emocjonująca historia miłości. To również opowieść o prawdziwej męskiej przyjaźni, która zostaje wystawiona na wielką próbę. Czy bohaterowie filmu będą wystarczająco dojrzali, by dać sobie drugą szansę?

Obrazki

Komentarze

nie lubię

Film słabiutki, gra aktorów tragiczna, nie polecam. Jedyne co ładne w tej produkcji to aktorzy.

słaby film

Jedyna rzecz która mnie skłoniła do obejrzenia to ulubiona aktorka. Po za tym nie widziałem nic ciekawego w filmie.

Film średni, do przewidzenia, również obejrzałem go ze względu na aktorkę (Thea Gill) znaną z serialu "Queer As Folk".

zgadzam się z opiniami poniżej...film strasznie slaby i okropnie sztuczna gra aktorów...nie polecam...

Mulligans

moim zdaniem wart więcej niż ogólna ocena gwiazdek,
gra aktorów na średnim poziomie,
ukazuje problemy związane z odkrywaniem swoich prawdziwych potrzeb które są inne a jeżeli to co oczekuje od nas społeczeństwo, rodzina

amerykański młyn

Nakręcona sentymentalnie historia biednych bogaczy.
Wszystko w pigułce.
Słodziutki gej i lektor polski nie starczą, by wpłynąć pozytywnie na moją opinię.

nie jest tak źle

obejrzałem kiedyś ze względu na ulubionego aktora. Gra aktorska nie najlepsza, fabuła prosta, ale ogólnie to dość przyjemnie się go oglądało. Mimo wszystko polecam ;)

Idealny aż głupi.

Im bliżej końca tym film był coraz głupszy. Żona po 20 latach dowiaduje się, że żyła z gejem (była więc oszukiwana) i przyjmuje to w zasadzie bardzo spokojnie. Wylała kilka łez, a rozleciało się ponad 20 lat jej życia :D Podobnie syn i znajomi przyjęli to tak normalnie. Bardzo idealistyczne podejście. Taki dramat w prawdziwym życiu rozegrałby się bardziej tragicznie a nie tak cudnie jak w tym filmie.

naprawdę.....fajny film....

....te tutaj komentarze są naprawdę głupie (ale każdy ma prawo wypowiedzieć się). Chyba wszyscy tutaj zapomnieli, że film jest kanadyjski, a w Kanadzie spokojnie się rozwiązuje takie sprawy. Inne podejście do tematu, takie bardziej ludzkie, coś innego niż ciągle na tej stronie w innych filmach przemoc, albo miłość cukierkowa do "wyrzygania".
Według tych wszystkich moich poprzedników, którzy się raczyli wypowiedzieć zapewne wszystko musi się wszystko skończyć śmiercią, film musi być drastyczny, bo inaczej nie można już patrzeć na świat (no tak, zapomniałem większość, jak nie 100% żyje w Polsce i szarej rzeczywistości). Outfilm miałbyć odskocznią od świata rzeczywistego, ale wylewane są tu żale na cały świat i jak to się źle w Polsce żyje. Natomiast głupie filmy, których nie da się tutaj oglądać (bo są naprawdę denne), są oceniane przez te same osoby za "fantastyczne i godne polecenia" :/
Najbardziej co lubicie oceniać, to musi być dramat i to najlepiej psychologiczny..... Słowo Gej - oznacza człowieka szczęśliwego, uśmiechniętego i pełnego radości, który dzieli się tą radością z innymi, a zachowujecie się jak Kaczyński, Macierewicz i inni z PiS.

Polecam ten film, który porusza i zmusza do refleksji, ale trzeba to zrozumieć. Amatorzy porno scen nie powinni się zmuszać do jego oglądania. Życie jest jedno i trzeba je ułożyć po swojemu, aby być szczęśliwy, Udawania tylko niszczy i jest toksyczne.

W polskich realiach tacy żonaci siedzą na gejowskich portalach jako bi z klasą i zadbani i nie mają żadnych dylematów aby pójśc w niedziele z żoną i dziećmi do kościółka.

ale marudzenie... przewidywalny, a mimo tego obejrzałem na jeden raz i nie przewracałem oczyma w trakcie. mi się ogólnie podobał, choć brak różnicy wieku ojca i syna aż kłuł w oczy...

Obecność Gill z 'Queer as Folk' jest najlepszą rzeczą, jaka spotkała ten dość słaby film. Temat ciekawy, ale potraktowany zbyt po macoszemu...

Polecam,. Może nieco zbyt dużo uproszczeń, ale dla relaksu można obejrzeć