PolyLove /
PolyLove

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

PolyLove /
PolyLove

Ocena: 3.3 / 5 (122 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Autentyczni bohaterowie
  •   Aktualny temat otwierania związków
  •   Rola miłości i seksu w związkach

Opis

Dlaczego pary decydują się otwierać związki? Kim jest ten trzeci i czy naprawdę można kochać tak samo jednocześnie dwie osoby?

Zobaczcie dokument przedstawiający historie osób żyjących w niestandardowych relacjach. Poza odczuciami bohaterów poznajemy również opinie specjalistów na temat związków, w które zaangażowane są więcej niż dwie osoby.

Jednym z bohaterów filmu jest Brent Everett - znany gwiazdor porno, który na co dzień żyje ze swoimi dwoma partnerami.

Obrazki

Komentarze

Mało ciekawe historyjki mało ciekawych ludzi.Jeszcze jedna durnotka z Hollywood.Z niecierpliwością czekamy na wernisaż obrazów malowanych penisem w następnym filmie.

Nie akceptuję, ale rozumiem... Nie jest to film wysokich lotów i zjawiska dogłębnie nie ukazał, jednak warto wiedzieć, co mieszka w głowach innych ludzi...

Ten plakat nie służy temu filmowi. Backstories Brenta niekoniecznie związane z historią, poza tym brakuje wielu wątków. Film wydaje się trochę ślizgać po powierzchni zjawiska. Gabriel Clark jak zawsze cute.

Zgadzam się z wcześniejszą opinią, co do plakatu. Jeżeli chodzi o samą produkcję, to nie wyjaśnia za wiele w kwestiach także związków. Przeskok dwa lata później i powrót z kamerą do bohaterów pokazuje, że poly nie jest trwałe.

Film pokazuje jak ludzie tworzą nowe słowa żeby ominąć przyjęte normy. Unika pojęcia poligamia i nie wyjaśnia różnic z pojęciem poliamoria. Doświadczenia bohaterów potwierdzają, że zdrada jest zła.

ja taki nie jetem ;/

ja taki nie jetem ;/

Film udowadnia, ze nie istnieje poliamoria. Slusznie. Osoby tu wystepujace to single, ktorzy tworza krotkotrwale kumpelskie relacje ponad 2 osob w celu uprawiania seksu i zabawy wspolnej. Mieszkaja najczesciej wszyscy oddzielnie. To nie ma nic wspolnego ze zwiazkiem. Poliamoria to po prostu puszczalstwo.

Zobacz także