Save Me /
Save Me

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Save Me /
Save Me

Ocena: 4.0 / 5 (290 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   wrażliwy obraz o poszukiwaniu siebie
  •   prowokujący do przemyśleń
  •   wątek terapii reparatywnej

Opis

Mark jest uzależniony od seksu i narkotyków. Rodzina, obserwując jego destrukcyjne zachowania i chcąc uratować go przed niebezpiecznym trybem życia, umieszcza go w chrześcijańskim ośrodku specjalizującym się w “leczeniu z homoseksualizmu”. Zmuszony do pobytu w “Genesis House” Mark początkowo niechętnie odnosi się do duchowej pomocy, jednak gdy zbliża się ze Scottem - jednym z mieszkańców ośrodka, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Film dostępny z opcją polskiego lektora.

Obrazki

Komentarze

Bardzo dobry film. Polecam obejrzeć go każdemu wahającemu się jak i radykalnym religijnym fanatykom. Film świetnie pokazuje, że homoseksualizmu nie leczy się, że nie można nikogo nakłaniać do wiary.

szału nie ma, ale ogląda się bardzo przyjemnie - tchnie nadzieją, na normalność. Polecam na miły wieczór. ..

Film bez patosu, prosty w przekazie...oczywiście nie jest dziełem sztuki, ale przyjemnie jest obejrzeć coś tak zwyczajnego jak życie.

Nareszcie porządne kino. Świetna gra Chada Allena , znanego z serialu "Dr Quinn".

Kapitalny film. Na wysokim poziomie. Wyśmienita gra Chada Allena, Roberta Ganta i Pani Genesis House. W ogóle to kawał wyśmienitej produkcji. Świetne tłumaczenie dialogów. Bardzo znaczące postacie. Tak naprawdę wszyscy aktorzy doskonale dobrani do filmu i grają super.
Film wyśmienity, dający dużo do przemyśleń na temat miłości, drogi życia.
Znam "Save me" w tłumaczeniu hiszpańskim bo bardzo dobrze znam hiszpański ale tłumaczenie polskie jest wyśmienite.
Film polecam jak najbardziej do oglądnięcia.
Sam oryginalny plakat do filmu zachęca do oglądnięcia.
Fajna muzyka do filmu.
Czyli wystawiam pięć gwiazdek.

Dziękuję za lektora. Film z 2007 r. Wart obejrzenia pomimo że przespałem dobry kwadrans... Widziałem początek i koniec: wiem wszystko! PIĘĆ gwiazdek... ;-)

Film pełen religijnego bełkotu , środowisko gejowskie przedstawione jako zbiorowisko psychicznych ćpunów i alkoholików. Jakże to żałosne w porównaniu z seksualnymi ekscesami i przestępstwami kościelnych pasterzy od kardynałów po wikarych.

Opowieść o tym, że jeśli jesteś homo to będziesz mimo wszystko. Kolejny obraz pokazujący, że homoseksualizm nie jest chorobą mimo że są ludzie którzy tak uważają.

Wreszcie coś wartościowego z lektorem, czyli bez dyskryminacji niepełnosprawnych! Szkoda, że tak rzadko to się zdarza, bo wykluczeni muszą szukać na innych platformach...

Dobrze się ogląda. Każdy weźmie co chce. Odniesienie do rzeczywistości: ośrodek terapii homo - pokoje dwuosobowe. :D

Mogę dodać niech miłość zawsze zwycięża.Najpiękniejszy był koniec filmu.Bohaterowie filmu nie dali się zaszufladkować powielanym schematom.I love you.

Bardzo dobry. Także jako przestroga przed nawiedzonymi katotalibami, którzy uważają, że mają monopol na prawdę. A przecież Bóg jest miłością! Wyrywanie z kontekstu jakiegoś zdania, które popełnił jakiś starożytny pseudo-kapłan, nie ma najmniejszego sensu.

Warto było trzymać tu abonament, by zobaczyć tak dobry film. świetna gra, super aktualna tematyka i choć film sprzed kilu lat - wciąż aktualny. Powinni obejrzeć go wszyscy rodzice po coming oucie swoich dzieci! ZDECYDOWANIE POLECAM!

Film przyjemny w odbiorze , życiowy , momentami smutny i nostalgiczny.Porusza dużo egzystencjonalnych dylemetów , które z pewnością dotykają większość z nas. Świetna muzyka , polecam.

Dobrze zrobiony film. Super fabuła, mnie ateistę nie przekonała fanatyczka religijna. Chłopcy mam nadzieję stworzą coś fajnego i będą szczęśliwi... Tak!, to jest możliwe. Polecam.

Dobry film. Trzeba mu dać szansę, nie wyłączać na początku. Przedstawiony obraz stereotypowego myślenia, że homoseksualizm to choroba i można ją wyleczyć. Spojrzenie ortodoksyjnych chrześcijan.
Przesłanie w tym filmie to miłość, czym właściwie jest.
Polecam