Sceny z gejowskiego małżeństwa /
Scenes from a Gay Marriage

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Sceny z gejowskiego małżeństwa /
Scenes from a Gay Marriage

Ocena: 3.0 / 5 (61 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   lekki klimat w stylu Woody'ego Allena
  •   kilka refleksji na temat monogamii
  •   ciekawa intryga i przystojni aktorzy

Opis

Darren od niedawna jest singlem, który próbuje ułożyć sobie życie po rozstaniu. Pewnego dnia zaczyna podsłuchiwać parę swoich przystojnych sąsiadów z góry. Ich związek wydaje się być idealny do czasu, gdy Darren zaczyna podejrzewać, że jeden z nich zdradza drugiego.

Sceny z gejowskiego małżeństwa to kameralna komedia twórcy takich filmów jak Wszystko jest możliwe"West Hollywood Motel. Lekki humor w stylu Woody'ego Allena i trochę życiowych refleksji na temat monogamii.

Zdjęcia

Komentarze

Przystojniaki <3

Ale niestety nic więcej ;) Film przyjemnie się ogląda, ale właściwie jest o niczym. Nic się nie dzieje od samego początku do samego końca. Momentami wieje nuuudą :D

bleee

widzę, że niedojrzali, zniewieściali chłopcy bawią się w kręcenie filmów. Żenada... Kto to zamawia???!!

okropne

Lekki humor w stylu Woody'ego Allena
autor tych słów marsz do szkoły!!!!!!!!!!!

beznadzieja,
mimka rodem z dawych fars filmu niemego tylko po co jeszcze wypowiadać mało-śmieszne teksty

Zdecydowanie dobry film. Dobrze pokazuje życie typowego przystojnego singla geja w dużym mieście. Szczególnie trafne ujęcie relacji takiego geja z drugim gejem - relacji nieseksualnej. Myślę, że wielu gejów tego doznaje, że zagaduje jakiegos faceta, on okazuju sie gejem i myśli, że my go podrywamy a my nie chcemy z nim seksu bo nie czujemy chemii. Jak z tego wybrnąć - ten film pokazuje.
Ponadto fajna postać lesbijki i towarka z pietra - okazuje się, że wielu ludzi ma gówniane życie i de facto....sprzedaje się pod płaszczykiem związku czy układu.
Bardzo fajny i zgodny z prawdą zyciową film.

Po tych wszystkich super "pozytywych" i "zachecajacych" komentarzach musze to ogladnac!

Az ciezko mi uwierzyc , ze ja uzywam tego samego jezyka co ci wybrzydzajacy poprzednicy wypisujacy tu komentarze... Chyba mieszkanie za granica i obracanie sie w obcym towarzystwie (rowniez takim jak bohaterzy tego filmu) wypatrzylo moje polskie marudzenie i czarno-szare spojrzenie na swiat ... Ups...

film o niczym... zupełnie nie zrozumiały humor jak dla mnie .... Alen gdzie ??? płytkie, bez większej sensownej fabuły faktem jest ,że aktorzy przystojni ale to również jest rzecz gustu więc jak dla mnie mocne 2 oglądacie na swoją odpowiedzialność :-)