Sebastian /
Sebastian

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Sebastian /
Sebastian

Ocena: 3.1 / 5 (115 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   przelotny romans czy wielka miłość?
  •   w jednej z ról Brian McCook, czyli Katya z RuPaul's Drag Race
  •   na Outfilmie tuż po światowej premierze!

Opis

Sebastian, student z Argentyny, przyjeżdża do Toronto, gdzie poznaje Alexa, chłopaka swojego kuzyna. Między mężczyznami szybko szybko rozwija się romans. Chociaż obaj czują, że łączy ich coś wyjątkowego, wiedzą, że nie powinni być razem - zwłaszcza, że Sebastian ma za tydzień wracać do domu.

Romantyczna historia o dwóch facetach, którzy zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wbrew rozsądkowi, Sebastian i Alex spędzają razem cały wolny czas. Poznając się, odkrywają różnice, które jeszcze bardziej ich fascynują. Tylko czy to naprawdę miłość, czy tylko chwilowe zauroczenie? I czy to wystarczy, żeby postawić wszystko na jedną kartę?

W jednej z ról występuje Brian McCook, znany lepiej jako Katya - jedna z najbardziej uwielbianych drag queen z RuPaul's Drag Race. Film znalazł się w oficjalnej selekcji festiwali Inside Out oraz Toronto LGBT Film Festival.

Obrazki

Komentarze

Jak chcesz sobie swoje erotyczne życie urozmaicić to tylko w Toronto.Tam wszystkie panienki chętne,uczone,utalentowane i gotowe po każdym telefonie na wszystko.Do tej pory nie wiem po co te całe ceregiele jeśli w gruncie rzeczy chodziło o to aby sobie pobzykać.Darujmy sobie te mało przekonywujące Love Story

"Udogodnienia" i "modernizacje techniczne" serwisu to totalna porażka. U ciebie wystapil taki problem, u mnie z kolei telewizor po tych pozal sie Boże modernizacjach w ogole nie wspolpracuje z serwisem. Na nic maile, na nic monity z mojej strony. Ja zglaszam problem ze nie chodzi na telewizorze, a zamiast odpowiedzi oni mi chrzanią jakie poczynili udogodnienia dla mobilnego odtwarzania lub sugerują zakup dodatkowego sprzetu. Kpina.
To bodaj jedyny serwis ktory mi od kilku miesiecy nie wspolpracuje z telewizorem.
Amatorszczyzna. 👎

Niestety - cierpliwości wystarczyło mi do połowy filmu.
Irytująca postprodukcja - zielona czerń a la stare filtry instagarma. No nie dodało to obrazowi jakości. :)