Sebastian /
Sebastian

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Sebastian /
Sebastian

Ocena: 3.3 / 5 (265 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   przelotny romans czy wielka miłość?
  •   w jednej z ról Brian McCook, czyli Katya z RuPaul's Drag Race
  •   na Outfilmie tuż po światowej premierze!

Opis

Sebastian, student z Argentyny, przyjeżdża do Toronto, gdzie poznaje Alexa, chłopaka swojego kuzyna. Między mężczyznami szybko szybko rozwija się romans. Chociaż obaj czują, że łączy ich coś wyjątkowego, wiedzą, że nie powinni być razem - zwłaszcza, że Sebastian ma za tydzień wracać do domu.

Romantyczna historia o dwóch facetach, którzy zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wbrew rozsądkowi, Sebastian i Alex spędzają razem cały wolny czas. Poznając się, odkrywają różnice, które jeszcze bardziej ich fascynują. Tylko czy to naprawdę miłość, czy tylko chwilowe zauroczenie? I czy to wystarczy, żeby postawić wszystko na jedną kartę?

W jednej z ról występuje Brian McCook, znany lepiej jako Katya - jedna z najbardziej uwielbianych drag queen z RuPaul's Drag Race. Film znalazł się w oficjalnej selekcji festiwali Inside Out oraz Toronto LGBT Film Festival.

Obrazki

Komentarze

Jak chcesz sobie swoje erotyczne życie urozmaicić to tylko w Toronto.Tam wszystkie panienki chętne,uczone,utalentowane i gotowe po każdym telefonie na wszystko.Do tej pory nie wiem po co te całe ceregiele jeśli w gruncie rzeczy chodziło o to aby sobie pobzykać.Darujmy sobie te mało przekonywujące Love Story

"Udogodnienia" i "modernizacje techniczne" serwisu to totalna porażka. U ciebie wystapil taki problem, u mnie z kolei telewizor po tych pozal sie Boże modernizacjach w ogole nie wspolpracuje z serwisem. Na nic maile, na nic monity z mojej strony. Ja zglaszam problem ze nie chodzi na telewizorze, a zamiast odpowiedzi oni mi chrzanią jakie poczynili udogodnienia dla mobilnego odtwarzania lub sugerują zakup dodatkowego sprzetu. Kpina.
To bodaj jedyny serwis ktory mi od kilku miesiecy nie wspolpracuje z telewizorem.
Amatorszczyzna. ?

Niestety - cierpliwości wystarczyło mi do połowy filmu.
Irytująca postprodukcja - zielona czerń a la stare filtry instagarma. No nie dodało to obrazowi jakości. :)

Same negatywy jak dotąd…

Same negatywne komentarze powyżej... Ciekaw jestem dlaczego. A może to temat związku, podejmowania zobowiązań, przyjmowania obowiązków i odpowiedzialności już nie tylko za siebie, wyrzekania się swoich codziennych drobnych przyjemności na rzecz jakiegoś drugiego człowieka, który nagle wtargnął do tego zabawowego życia jest taki drażliwy? Nawet jeżeli fabuła niespójna, gra aktorska drewniana, to i tak film daje do myślenia, prowokuje do zastanowienia się nad sobą, swoim życiem, swoimi wyborami. Oczywiście jeżeli się nad tym myśli....

Cienki film. Gra aktorów słaba, do momentu pojawienia się ciotki. Bardzo fajna babka. Uosobienie Hiszpanii. Najlepszy tekst z filmu to : "Jesteś hydraulikiem? Przez Ciebie mam już mokrą piwnicę":D ehhhh, sprzedam to;D

Dobry film - obrzydliwa nieromantyczna historia miłości zdrajców, pełna zdrady, aż chce się rzygać. Biedny Nelson.

Dobre chęci to niestety za mało. Aktorowi, scenarzyście i reżyserowi e jednym brakuje warsztatu w szczególności aktorskiego. Gra dwiema minami a jego postać to kalka geja z West Hollywood choć to podobno Toronto - straumatyzowany, neurotyczny i wypaczony socjalnie. Druga gwiazdka za mile naturalnego latynoskiego misia - ten oraz Xenia-Drag dają radę lepiej. Ale i tak mamy do czynienia z produkcją na poziomie paradokumentu. Produkt jednorazowego użytku:)