Seek /
Seek

Seek /
Seek

Ocena: 3.0 / 5 (117 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Pokazuje nocne życie i klubową rzeczywistość.
  •   Wiele ciekawych postaci.
  •   Lekki film.

Opis

Młody dziennikarz lokalnego gejowskiego magazynu dostaje szanse napisania artykułu do dużej kanadyjskiej gazety.  Tematem jego tekstu ma być ekskluzywny klub prowadzony przez tajemniczego Huntera. Pracując nad artykułem poznaje nie tylko osobliwego organizatora imprez ale również cały nocny świat z nimi związany.

Zdjęcia

Komentarze

Moim zdaniem ten film jest po prostu słaby i prostolinijny.A przystojny aktor to za mało na film.

Którego z nich uważasz za przystojnego, bo chyba nie głównego bohatera? Chociaż każdy ma swój gust... Ale aktorzy o przeciętnej urodzie to akurat może być atut filmu, bo przecież w rzeczywistości nie otaczają nas sami modele, lecz większość ludzi z naszego otoczenia (i czasami my sami) jest przeciętnej urody. Gdyby scenariusz filmu był sensowny, ambitny i po prostu ciekawy, to taka naturalność byłaby dodatkowym atutem. A przy kiepskim filmie (scenariusz, fabuła), takim jak ten, jest zwykłą amatorszczyzną. A to wystąpienie tego drag queen (co to za tekst był?!) było straszne! Poza tym ciągle miałem wrażenie, że zaraz mu te rzęsy odpadną. I to było jedyne napięcie w tym filmie hahaha!
Film po prostu płytki, tak jak jego bohaterowie, choć w życiu wielu gejów takich właśnie jest (imprezy jako pomysł na życie - osobiste i zawodowe - oraz dorabianie do tego ideologii to żenada).

Wielkie nieporozumienie.

Film można opisać jednym słowem: gniot. W zderzeniu z "Dumni i wściekli" widać wszystkie niedostatki filmu. Pokazanie kilku "przystojniaków" w bieliźnie to za mało dla publiczności OutFilm, która jest moim zdaniem bardziej wymagająca.

cieniutko

porywający to on nie był cóż są lepsze bywają i gorsze nie jest to dzieło na miarę Oscara haha no i uroda chłopców no cóż ...to też rzecz gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ...

Masssakra

Płytki, zaskakujący na dłuuuugi minus, szkoda czasu, gra "aktorów" nijaka jedyna rekompensta to aura miasta które znam ot i cała historyja.

Taki sobie

Można od biedy obejrzeć, miejscami nuży, aktorstwo pozostawia wiele do życzenia. Na plus można zaliczyć ciekawą zabawę montażem.

A mi się podobało

Rzeczywiście lekki film. Dobry jako wieczorny spowalniacz tema po intensywnym dniu, który nie wymaga wiele od widza ale daje za to kilka ładnych twarzy.

Reportaż...

Chwilami zupełnie jak film edukacyjny. Główna postać sztywna jakby połknęła kij od szczotki, sztuczna do bólu. Można obejrzeć, jeżeli nie ma nic ciekawszego w zanadrzu.

Niemal 10 zł za ten film to śmiech na sali! Ten film należy do tych, za które powinno się dopłacać widzom, że zechcieli go obejrzeć i stracili czas - taka rekompensata za niesmak, jaki on pozostawia hahaha! Momentami przypominał mi paradokument - amatorski i nudny, który nic nie wnosi... Szkoda czasu i kasy, więc NIE POLECAM!

Nawet ciekawy, choć momentami nudny. Ale kilka sytuacji i tekstów bardzo realistycznych.

Dobry, przyjemny film o różnorodności naszej społeczności dla tych dzisiejszych heteryków, którzy pytają co to jest LGBT. Nie jest wulgarny, aktorzy dużo się uśmiechają. Nie jest płytki, pod koniec zaskakuje perspektywą narratora. Jedną z lepszych scen jest rozmowa szukającego nowych przyjaciół staruszka z dziennikarzem - podobna scena była w Eating out, ale tu jest bardziej poruszająco zagrana.

Co sprawia ze jesteśmy akurat w tym miejscu? Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Nie zawsze wiemy jaki jest splot "przypadków" wpływających na nasze życie. Sami również wybieramy drogi których cel nie zawsze jest oczywisty. Finał tego filmu, choć zdaje się romantycznym zakończeniem w rzeczywistości stawia znak zapytanie o intencje głównych bohaterów. Dobry film.

Co sprawia ze jesteśmy akurat w tym miejscu? Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Nie zawsze wiemy jaki jest splot "przypadków" wpływających na nasze życie. Sami również wybieramy drogi których cel nie zawsze jest oczywisty. Finał tego filmu, choć zdaje się romantycznym zakończeniem w rzeczywistości stawia znak zapytanie o intencje głównych bohaterów. Dobry film.