Striptease Boys /
All Male, All Nude: Johnsons

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Striptease Boys /
All Male, All Nude: Johnsons

Ocena: 3.4 / 5 (117 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Świat tancerzy striptease
  •   Ciekawy, niebanalny dokument
  •   Piękne i wysportowane ciała tancerzy

Opis

Klub Johnsons to niepozorny, mały lokal na Florydzie. Gdy jednak przejdziemy przez jego próg, naszym oczom ukazuje się inny, ukryty świat - przepełnione bary, głośna muzyka, rozświetlone parkiety i… przystojni tancerze.

Za kulisami poznajemy Matta Colunga - wielokrotnie nagradzanego kulturystę, który pierwsze kroki w męskiej branży rozrywkowej stawiał 23 lata temu, 42-letniego Matta i 26-letniego Aleksandra, który za dnia w stroju Spider-Mana pracuje na dziecięcych przyjęciach urodzinowych, a nocami w obcisłych stringach pojawia się na parkiecie Johnsons. 

Dojrzali ojcowie i młodzi mężczyźni, w trakcie i po studiach, geje i hetero - tancerze, którzy tworzą serce Johnsons, są różnorodni, wyjątkowi i urzekający. Gerald McCullouch zabiera nas w niesamowitą podróż do wyjątkowego świata męskich striptizerów.

Obrazki

Komentarze

O tancerzach można mówić w przypadku Rudolfa Nureyewa.Michaiła Barysznikowa,Carla Blasisa i wielu im podobnych.Tutaj mamy do czynienia z osiłkami ,którzy trzepią przyrodzeniem przed impotentami z gotówką.No i ten burdel tata-mistrz,mentor,autorytet - uosobienie wszelkich cnót.Młode ,zdrowe chłopaki mogliby sobie znaleźć jakieś bardziej sensowne zajęcie.

Fajny film podróżniczo-dokumentalny, który zabierze Cię na Florydę i pokaże jak się tam żyje. "Możesz spędzić życie w boksie i mieć emeryturę, ale co to za życie?" Poznasz dramaty sympatycznych chłopaków, zaskakujące prawa panujące w USA, kuriozalne problemy społeczności (np. głosowanie nad darowizną) i śliczne zdjęcia Florydy. Jeśli chodzi o męski striptiz, to film Magic Mike wygrywa.

A mi się film bardzo podobał. Wcale się nie nudzi. Ciekawie wszyscy opowiadają o swojej pracy. Ciepły i pozytywny w odczuciach. Cieszy również oko. Dużo jest też technicznej i prawnej strony biznesu. Aż trudno uwierzyć, że w tej Ameryce potrafi występować zaściankowość społeczeństwa.

Świetnie zrobiony reportaż, cenny dla mnie przede wszystkim dlatego, że pokazuje wiele spojrzeń, wiele punktów widzenia, co każdemu umożliwia wyrobienie sobie własnego zdania. Każdy oczywiście stara się pokazać w jak najlepszym świetle, to trzeba wziąć pod uwagę, ale taka jest nasza natura. Dlatego zestawienie całego szeregu takich "gwiazd" daje opcję zrozumienia, co naprawdę w każdym siedzi i co składa się na ten chleb codzienny. Fajnie było też dowiedzieć się, że są na tym świecie tak niesamowite miejscowości, w których życie w niczym nie przypomina naszego własnego smętnego zaścianka. Gorąco polecam!

dobry dokument, o czeski gejowskiej kultury w usa... i o ludziach którzy taki zawód wybrali...