Trzy /
3

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Trzy /
3

Ocena: 3.6 / 5 (55 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   odważny portret miłosnego i seksualnego trójkąta
  •   zaskakująco szczere spojrzenie na temat biseksualizmu
  •   błyskotliwy, inteligentny humor

Opis

Simon i Hanna są parą od 20 lat. Mieszkają w Berlinie. Są atrakcyjni, modni, dojrzali, bezdzietni, mocno stąpający po ziemi. Romanse, pragnienie posiadania dzieci, wspólne mieszkanie, poronienie, ucieczki i powroty: prezenterka i inżynier sztuki mają to już za sobą. Kiedy spoglądają w przyszłość, nie widzą wiele. Do tego momentu, kiedy oboje, nie wiedząc o swoich czynach, zakochują się w tym samym mężczyźnie, Adamie.

Nominowany do Złotego Lwa komediodramat to wciągająca, inteligentnie opowiedziana historia małżeństwa, które na nowo odkrywa swoją seksualność. Obraz twórcy takich filmów jak "Atlas chmur", "Pachnidło: Historia mordercy" i "Biegnij, Lola, biegnij".

Obrazki

Komentarze

bardzo dobry!

film pełen intelektualnych dygresji i skojarzeń podanych w ciekawej formie. rewelacyjni, wyraziści bohaterowie (przede wszystkim hanna) i fantastyczny scenariusz. mimo to, nie dla każdego i zdecydowanie nie na każdy nastrój. ja polecam - 8/10

Przedziwny film. IMHO, przeintelektualizowany. Bardzo dobra scena koncowa. Bdb muzyka Bowiego. 4/5

Bardzo lubię ten film, z przyjemnością do niego wróciłam . Oryginalnie zrobiony, ciekawa historia, niebanalni bohaterowie, dobra muzyka.

Zobacz także