Outfilm: długość nie ma znaczenia vol.2

outfilm = dno

Pieśń miłości

Piękna muzyka. I cały film.

Miłość, czary i inne takie

Nosz, qurwa! Nic dla facetów? To już jest skandal!

Ostatni rejs

Totalna beznadzieja. szkoda czasu.

Saint-Narcisse

Na swój sposób film bardzo ciekawy. Intrygujący. Obejrzałem bez przykrości.

Noc w Berlinie

Jak dla mnie ciekawy dokument, do jakiego poziomu zeszliśmy i w jakim idiotycznym swiecie żyjemy. Nie żałuje.

Przebacz mi

sentymeentalna bzdura, szkoda czsu

Morskie opowieści

Da się obejrzeć. Najlepiej gra młodszy aktor. Ale są dłużyzny, jak to w filmach z tamtego regionu. I naiwności. No i nie lubię tego języka, ale to już moja sprawa.

Pożądanie: krótkie filmy Ohma Phanphiroja

beznadzieja

Płynące wieżowce

Beznadziejny film. Dialogów nie można zrozumieć, dziewucha paskudna i wulgarna, chłopaki nawet ładne, ale gra tak schematyczna i drętwa, że trudno wytrzymać. Sportowiec, a nie odejmuje papierosa od ust, drugi typowa niewydarzona ciota. Słowem - najgorszy stereotyp. Najwyżej 2 na 5.

Nikt nie wie

Marny film. Gra aktorska do kitu (zwłaszcza tatusia!).
Mało przekonujący. Najwyżej 3 na 5.

Tęsknię za Tobą

Niewolnica Isaura w gejowskim wydaniu. Dłużyzny, placze, banały, bezsensowne sceny teatralne (zakończenie!), a przede wszystkim drętwa gra aktorska, zwłaszcza tego przyjaciela Gabriela. Trudno to wytryzmać w takich dawkach. Film z tzw. ambicjami, ale niestety z pldamerykańskimi wadami. Nie wiem, czym się tu zachwycać albo nad czym płakać

To tylko przyjaźń

Film naprawdę dobry. Warto obejrzeć.

Nareszcie film wart obejrzenia; mądrze pomyślany o pięknie zrobiony.

Taniec nagości

W sumie - nuda. Ciała może i ładne, ale bez elementu erotycznego stają się nieciekawe. A ten tzw. reżyser - do bani. Chce być jak Bejart, ale zupełnie nie wie, co chce zrobić i nie potrafi pokierować zespołem. szkoda czasu.

Przyszłość należy do nas

nuda, szkoda czasu

Nieznajomy w Paryżu

uważam, że to bardzo piękny film, naprawdę wart obejrzenia

Cykady

Swietny film! Naprawdę wart obejrzenia, polecam!

Suk Suk

Film rzeczywiście dobry, ciepły, dobrze się ogląda, chociaż wątek religijny psuje całość, jest zupełnie niepotrzebny, a w wykonaniu młodej rodziny - wręcz infantylny.

Dlaczego nie Ty

Straszne gówno. Po co rozwijać ten muzułmanski wątek. "religia popkoju" - dobre sobie. Trzeba si wycofać z abonamentu, bo coraz gorsze gówno dają. Albo jakieś paskudne typy z Ameryki Południowej, albo europoejskie "problemy".

Pieśń Orfeusza

Bez sensu!
Szkoda czasu

Blondyn

Zmusić?
Dziwne...

Intryga

właśnie że nie działa. co jest?!
Już po raz drugi próbuję...

Ciąg dalszy nie nastąpi

Publicystyka. Po co robić o tym filmy i w dodatku tak kiepskie? I kto daje temu tak wysoka notę? Przewidywalna nuda, bardzo źle grana i bardzo źle reżyserowana. Wszyscy drętwi. Wątek LGBT dołączony chyba tylko po to, żeby sprzedać to g...

Duch

Więcej takich filmów! Przyjemność popatrzeć na ładne ciała i mocny seks. Kogo obchodzą te ostatnie filmy z Ameryki Łacińskiej, z paskudnymi aktorami w odrażającym świecie i z problemami społecznymi. Outfilm nie jest pomocą społeczną, żeby się takim gównianym światem zajmować. Jako kontrahent nie chcę takich filmów. Dajcie więcej tego Alejandro.

Mr. Leather

Co za idiotyczne filmy ostatnimi czasy! Nie da sie tego oglądać! Albo prostactwo albo głupota. Już chyba lepiej dać filmy sprawdzone, choćby i starsze, ale dobre. Inaczej trzeba się będzie z tego interesu wypisać, szkoda nawet 20 zł.

Matterhorn

Film po prostu doskonały! Wspaniały! I scenariusz, i gra. Jak dla mnie - najlepszy z wielu, które tu oglądałem. Naprawdę polecam!