W deszczu /
Under the Rain

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

W deszczu /
Under the Rain

Ocena: 3.2 / 5 (144 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Zmysłowy i zagadkowy
  •   Czysta estetyka erotyki
  •   Noel Alejandro po raz kolejny kwestionuje poczucie nieprzyzwoitości pornografii

Opis

Czterech mężczyzn zajmuje stary, opuszczony budynek, aby zrealizować w nim projekt artystyczny. Mike - fotograf, przewodzi grupą, podczas gdy pozostali trzej modele biorą udział w sesji, która zaczyna wybiegać poza ustalone we wcześniejszym scenariuszu ramy. 

W miarę postępu wydarzeń - jeden z uczestników - Viktor, wyrusza w pełną pasji podróż przez swoje wątpliwości, strach i ambicje, by na koniec osiągnąć erotyczny szczyt w ramionach pozostałych mężczyzn.

Noel Alejandro – hiszpański reżyser gejowskich filmów erotycznych specjalizujący się w krótkich metrażach. Dzieła Noela nie ograniczają się wyłącznie do pokazania scen męskiego seksu, ale zawierają również wciągającą fabułę. Jak sam mówi - każda historia to odpowiedź na pojawiające się wcześniej w jego głowie pytanie.

Film dostępny wyłącznie dla subskrybentów OUTFILM+.

Zdjęcia

Komentarze

Zamiast o pretensjonalnym reżyserze napiszę o zaletach filmu: fajny klimat ruin w lesie podobny do Exploseum, głębokie gardło, ładni aktorzy, których uroda niestety marnuje się w ciemnościach filmu.

Mmmmm., hot. Gdzieś tam..., w ruinach, pośród odpadającej farby ze ścian, gruzów, kurzu i grafity zbiera się na "burzę". W tle słychać deszcz a pierwszy plan zalewa fala zmysłowości, erotyzmu, piękna męskich i drżących ciał. Słychać stonowane, sugestywne jęki i właściwe kadry. Nie sposób się oprzeć.

Ciekawe oświetlenie, kolorystyka i nawet są dialogi ;) Polecam oglądać w zaciszu domowego łóżka przed snem.