WerQ the World - sezon 2 /
WerQ the World - Season Two

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

WerQ the World - sezon 2 /
WerQ the World - Season Two

Ocena: 2.9 / 5 (13 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i fanek dragu
  •   Największe gwiazdy RuPaul’s Drag Race
  •   Zajrzyj za kulisy niesamowitej trasy koncertowej

Opis

Drag queens z RuPaul's Drag Race wracają z drugim sezonem trasy koncertowej Werq The World! Stworzone przez Brandona Vossa i Shangelę show to niesamowita przepustka za kulisy i intymny portret fenomenu drag. Seria śledzi losy dziewięciu najbardziej znanych drag queens podczas przygotowań i w trakcie występów na niesamowitym światowym tour.

Asia O’Hara
Premierowy odcinek drugiego sezonu Werq the World przedstawia królową 10. sezonu Drag Race, Asię O’Harę, która jest zarazem gospodynią i matkę tej trasy. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem oraz opowie o tym, jakie są wyzwania związane z byciem jednocześnie czarnym gejem i drag queen w społeczeństwie.

Yvie Oddly
Zwyciężczyni 11 sezonu Drag Race, Yvie Oddly boryka się z problemami zdrowotnymi, choć już przyzwyczaiła się już do życia w świetle reflektorów. 

Detox
W czwartą rocznicę strzelaniny w klubie Pulse w Orlando Detox powraca na miejsce tragedii, które sama zna bardzo dobrze. To miejsce, w którym kiedyś pracowała. Miejsce, w którym stworzyła postać, która ostatecznie przeniosła ją na światową scenę dragu.

Plastique Tiara
Ta supergwiazda może i nie znalazła się w Top 4 sezonu 11 Drag Race, ale z całą pewnością zasługuje na swoje miejsce wśród legend na trasie Werq the World! 

Kameron Michaels
Jedna z najwspanialszych królowych opowie nam o tym, jak drag daje jej siłę do zawładnięcia sceną trasy Werq The World, wprowadzając na nią akrobacje, taneczne ruchy i fantazję showgirl. 

Naomi Smalls 
Hipnotyzuje publiczność w całym kraju swoim urzekającym numerem scenicznym, a w każdej wolnej chwili pozuje za kulisami do efektownych sesji zdjęciowych.

Monét X Change
Zwyciężczyni All Stars 4 i faworyta sezonu 10 Drag Race, Monét X Change jest żywiołowa, porywcza, zabawna, kochana i ma silne poczucie własnej wartości.

Aquaria 
Aquaria powraca na trasę Werq the World i przekonuje nas o tym, jakie zrobiła postępy. Skoncentrowana na swoim fachu, z odwagą i urokiem ponownie zachwyca.

Vanessa Vanjie Mateo
Vanessa Vanjie Mateo jest przepełniona pewnością siebie i wnosi niezrównaną energię do trasy Werq the World.

Wielki Finał
Reżyser Werq the World, Jasper Rischen, odwraca kamerę, aby pokazać nigdy wcześniej nie prezentowany materiał z pierwszych dwóch sezonów. Zobaczymy też, jak sam dołącza do królowych sezonu 2 jako gość specjalny na jednym z ostatnich przystanków trasy.

 

Obrazki

Komentarze

Drugi sezon jeszcze gorszy od pierwszego. Z roku na rok pojawiają się coraz bardziej puste i sztuczne lalunie, nie mające nic sensownego do powiedzenia, bo sensem ich życia jest chlanie, ćpanie, puszczanie się i próżność, a przy okazji drag, by jakoś zarobić na to hajs, bo przecież do niczego innego się nie nadają! Jedynym "normalnym" w tym sezonie wydaje się być Kameron, choć podziwiam też Yvie Oddly i współczuję, bo wiem czym jest potworny ból 24/7!