Więcej scen z gejowskiego małżeństwa /
More Scenes From a Gay Marriage

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Więcej scen z gejowskiego małżeństwa /
More Scenes From a Gay Marriage

Ocena: 3.2 / 5 (178 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   dalsze losy bohaterów „Scen z gejowskiego małżeństwa"
  •   refleksje na temat rutyny w związku
  •   przystojni, dobrze zbudowani aktorzy ;-)

Opis

Darren i Joe są ze sobą od dwóch lat i wydaje się, że tworzą razem udany związek. Wszystko się zmienia, kiedy były chłopak Darrena robi film o początkach ich znajomości. Darren i Joe zaczynają zastanawiać się, czy to, co ich łączy, jest tak ekscytujące i romantyczne, jak dawniej.

Kontynuacja „Scen z gejowskiego małżeństwa", której akcja rozgrywa się dwa lata po zakończeniu pierwszej części. Główni bohaterowie w kolejnym związku napotykają nowe problemy, a jednym z nich będzie wyjątkowo przystojny masażysta. Para stanie przed trudnym dylematem - być dalej ze sobą, czy się rozstać?

Obrazki

Komentarze

Modne fryzurki,różowe majteczki,boskie ciałka ,futerko na klacie ,ale maniery jak u dam.Jednym słowem słodkie misie o małych rozumkach

ta część hm opowiada jakąś historię wow... no nie jest to romans stulecia i tragedia Sofoklesa ale obejrzało się ją ciut lepiej niż jedynkę wątek komediowy ...ee jakoś mi umkneło tak więc podsumuję oglądacie na własną odpowiedzialność hehe

Dla mnie nie był to czas stracony...Lekka rozrywka, dająca trochę do myślenia.... Warto.
ps. Oglądając przypomniał mi się żart: płynie sobie Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem łódką, jest piękna pogoda, słońce świeci, ptaszki śpiewają ogółem sielanka. Wtem Kubuś Puchatek nagle jeb Prosiaczka w ryło... Za co, za co??? Spytał Prosiaczek. A coś tak k..wa za pięknie było - odpowiedział Puchatek.
Właśnie o tym jest film.

Dałem gwiazdkę więcej. Bo dlaczego zawsze musi być ten "Joe" poszkodowany. To juz trochę parodia "Allena". Darren jest wkurwiający bo dalej nie widzi, że to co najlepsze ma przed nosem. zresztą tak jak Luce. Ale budzą się o czasie i jest tak jak być powinno. A ja zamówię sobie masaż:)

Najlepiej tego typu gnioty podsumował sam "reżyser" w poprzedniej części - gejom niewiele trzeba, wystarczy im pokazać ładne ciacho i kawałek krocza, a wtedy kupią każdy gniot! Dobrze, że przynajmniej ma świadomość tego co tworzy, lecz lepiej byłoby gdyby typy tego pokroju pozostali przy pornosach, czyli tego na czym się znają i trzymali się z daleka od innych produkcji!

Zobacz także