Wszystkie chwile szczęścia /
A Million Happy Nows

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Wszystkie chwile szczęścia /
A Million Happy Nows

Ocena: 4.2 / 5 (118 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Nagroda publiczności na Festiwalu Outfest
  •   Znakomite aktorki
  •   Miłość na przekór wszystkiemu

Opis

Lainey od wielu lat jest gwiazdą popularnego serialu. Kiedy okazuje się, że zaczyna mieć problemy z zapamiętywaniem kwestii, postanawia odejść z pracy i zamieszkać ze swoją partnerką Evą. Wprowadzają się razem do pięknego domu z widokiem na ocean, jednak stan aktorki robi się jednak coraz bardziej niepokojący.

„Wszystkie chwile szczęścia" to przejmująca opowieść o miłości i wsparciu w obliczu tego, co nieuchronne. Główne bohaterki próbują jak najlepiej wykorzystać czas, który im pozostał, jednak w chwilach zwątpienia trudno jest im docenić to, co wciąż mają. Film podbił serca widowni wielu festiwali kina LGBT - na Outfest w Los Angeles zdobył Nagrodę Publiczności, a na FilmOut w San Diego nagrodę za najlepszy debiut oraz dla najlepszej pierwszo i drugoplanowej aktorki.

Chociaż finał tej historii nie zaskoczy każdego, wspólna podróż głównych bohaterek jest opowiedziana w piękny i pełen współczucia sposób, który robi wrażenie. Między Chappell (zdobywczynią nagrody Daytime Emmy) i Leicą - telewizyjnymi weterankami, które przez parę lat wcielały się w parę lesbijek w serialu Guiding Light - jest ogromna chemia. Ich wspólna kreacja pary kobiet obserwujących nieuchronny koniec swojego związku sprawia, że film ogląda się z zapartym tchem. QueerGuru.com, 8/10

Występ aktorek można ocenić przez liczbę momentów, w których naprawdę czułem, że zagladam w życie dwójki prawdziwych ludzi przeżywających coś bardzo, bardzo prawdziwego (...) Absolutnie fenomenalny. The Hollywood Times

 

Obrazki

Komentarze

Dobra historia, ale nie wiem...autentycznych emocji mi trochę zabrakło.

Świetny, subtelny (a gdy trzeba to dramatyczny) film o rozwoju strasznej i nieuleczalnej choroby Alzheimera i o problemach z nią związanych. Choroba może dotknąć każdego i każdemu polecam ten film. Poruszono w nim wiele społecznych aspektów choroby, wszystko to w kameralnym otoczeniu ślicznej nadoceanicznej miejscowości.

Bardzo mnie wzruszył 🥲, to piękny film. Film o 💕 i oddaniu, przemijaniu i tym co najważniejsze.

Wzruszający. Ostatnie chwile szczęścia.Znałam pewną osobę chorą na Alzheimera.W końcowej fazie choroby był całkowity brak kontaktu z otoczeniem.Ciało żyło ale dusza już dawno nie.