Wyśnione miłości /
LES AMOURS IMAGINAIRES

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Wyśnione miłości /
LES AMOURS IMAGINAIRES

Ocena: 3.9 / 5 (53 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Jeden z najlepszych filmów Xaviera Dolana.
  •   Xavier Dolan nie tylko jako reżyser, ale też w głównej roli.
  •   Piękny film!

Opis

Francis i Marie, są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy spotykają Nicolasa, młodego chłopaka, który właśnie przyjechał do Montrealu. Od spotkania do spotkania, od jednej wspólnie spędzonej chwili do drugiej Francis i Marie stają się coraz bardziej zafascynowani nowym znajomym. Wkrótce zorientują się, że ich obsesja na jego punkcie zamienia się w miłosny pojedynek. Rywalizacja o względy i uczucie Nicolasa zagrozi ich przyjaźni, która jeszcze niedawno wydawała się niezniszczalna.

WYŚNIONE MIŁOŚCI to po ZABIŁEM MOJĄ MATKĘ drugi film uwielbianego przez nas Xaviera Dolana. Po premierze na Festiwalu w Cannes pisano o nim: Emocje z Almodovara... styl Wong Kar-waia... (IndieWire), Nowocześnie opowiedziana, zaskakująca opowieść o miłości... Jeden z najpiękniej nakręconych filmów festiwalu (First Showing), Niewiarygodnie utalentowany młody reżyser, który genialnie potrafi pokazać niuanse i piękno uczuć (Slant Magazine). Na outfilmie możecie zobaczyć również inne filmy Xaviera Dolana. Polecamy!

Obrazki

Komentarze

Super

To świetny film! Super muzyka, aktorzy zdjęcia! Można go oglądać kilka razy w roku! Polecam

Wyśnione miłości

Muzyka super!!! Bardzo dobry film taki naturalny i dający wiele do myślenia. Super motto "Nigdy się nie zarzekaj" Naprawdę warto obejrzeć. Polecam

hm

muzyka super ...film o grze uczuć i ,grze na uczuciach możliwie w każdą stronę...pokazuje również schemat zachowania ludzkiego i jak ciężko nam wyrażać uczucia i właściwie szczerość w stosunku do nawet bliskich nam osób i tyle ...może ktoś odbiera to nie co inaczej ogólnie mnie się podobał :-) 4/5

Bardzo dobry film

świetna reżyseria, ciężko uwierzyć że nakręcił go tak młody twórca. Niskie oceny tutaj zdają się wynikać z nie do końca skupionej na pedalstwie treści.

Zobacz także