Zakryty talent /
Waiting in the Wings: The Musical

Zakryty talent /
Waiting in the Wings: The Musical

Zakryty talent - plakat

Ocena: 3.3 / 5 (26 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   komedia pomyłek z wyrazistymi bohaterami
  •   klimat i humor rodem z serialu "Glee"
  •   świetne piosenki

Opis

Tony i Anthony to dwa przeciwieństwa - pierwszy jest przebojowym striptizerem, drugi to nieśmiały wokalista. Obaj biorą udział w internetowym castingu - Tony kandyduje do grupy chippendales'ów, zaś Anthony do roli w musicalu. Wskutek nieporozumienia przydzieleni zostają do niewłaściwych projektów. Aby odnieść sukces będą musieli przełamać swoje ograniczenia i nauczyć się nowych sztuczek.

„Zakryty talent” to szalona komedia pomyłek, w której dwóch zdolnych chłopaków musi poradzić sobie w nowych dla siebie okolicznościach. Chociaż obaj pragną występować na scenie, ich marzenia wyglądają zupełnie inaczej. W roli przystojnego Tony'ego znany z „Wszyscy myślą tylko o jednym?” Adam Huss.

Zdjęcia

Komentarze

dla miłośników musicali w filmie

do fabuły można by się przyczepić,słodka i naiwna ale docenić trzeba przygotowanie aktorów do swoich ról.W porównaniu do smętnego i amatorskiego ''Bodo'' w polskiej telewizji to Himalaje niedostępne dla naszych pseudo aktorów młodej generacji

za żadną cenę

Pod żadnym pozorem nie kupować tego filmu. Zły scenariusz, koszmarne aktorstwo, reżyserii chyba nie trzeba w przypadku takiej amatorszczyzny. Nie dało się nawet dobrnąć do końca.

Niezłe!

Miło obejrzeć czasem film bez pogrzebu i natrętnie powtarzanej minimalistycznej melodii w tonacji moll na fortepian ;) Wyraziste piosenki i dość bogate aranżacje retro powinny przypaść do gustu miłośnikom klasycznych musicali.

fajny

prawdziwy romans bez scen seksu jak w amerykańskich filmach naprawdę godny polecenia troche naiwny ale kto ma choć odrobiny duszy romantyka doceni