Końskie zaloty /
Los agitadores

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Końskie zaloty /
Los agitadores

Ocena: 3.1 / 5 (175 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   najnowszy film Marco Bergera
  •   pełny napięcia dramat
  •   przystojni, młodzi aktorzy

Opis

Podczas gorącego argentyńskiego lata grupa przyjaciół spotyka się, aby cieszyć się wakacjami i baletować. Piją, ostro imprezują. Jedną z rozrywek jest robienie zdjęć i kręcenie filmików, także w sytuacjach seksualnych. Mieszanka homofobii i żartów sprawia, że pod powierzchnią dobrej zabawy zaczyna pojawiać się zazdrość i przemoc. Pokręcony trójkąt między prześladowanym gejem, tajemniczym biseksualistą i homofobem doprowadzi napięcia do granic możliwości.

Film pojawił się w sekcji Proxima Festiwalu w Karlowych Warach.

Obrazki

Komentarze

Jak to jest gejowski film, to ja jestem Kleopatra. mozna sie tylko napatrzec na ladnych kolesi i ladne kutasy.

Nie no, bez przesady. W porównaniu do ostatnich filmów to jest arcydzieło. A tak serio wreszcie fabularny film który przedstawia dany temat no i jest na co popatrzeć.

To nie jest zły film. Pokazuje marną kondycję współczesnych młodych mężczyzn. Płytcy, znarkotyzowani i pozbawieni kręgosłupa moralnego płaskoziemcy.

W sumie dobry film. Jest o czymś. Buduje napięcie. A przy okazji aktorzy atrakcyjni 😎

Fajny film, tylko szkoda, że o niczym, pusty jak wydmuszka, dokładnie tak samo jak jego postaci. Szkoda czasu. Kolejna bylejakość.

Dawniej się mówiło,że małolaty w gromadzie i bez nadzoru dostają małpiego rozumu.Teraz skretynienie dosięga byczkow w wieku mocno reprodukcyjnym i jak widać bez względu na oriętacje i pewnie nie tylko w krajach trzeciego świata

Kolejny bardzo dobry film Marco Begera. Jest wiele powodów do śmiechu a zakończenie jak to u w/w reysera zaskakuje.Kilka aktórów milych dla oka. Polecam ten film jest wielopłaszczyznowy i wbrew pozorom nie głupi.

Zobacz także