Drink Me /
Drink Me

Drink Me /
Drink Me

Ocena: 2.7 / 5 (170 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   absurdalna, przepełniona kiczem historia
  •   fatalne aktorstwo
  •   piękne, męskie ciała

Opis

James i Andy są parą dwóch seksownych, zakochanych facetów. Kiedy poznają tajemniczego Sebastiana, wszystko zaczyna się zmieniać - zagrożony staje się nie tylko ich związek, ale i... życie. Czy mężczyzna ma coś wspólnego z serią brutalnych morderstw w okolicy?

(Oczywiście, że tak)

DRINK ME to ociekająca seksem i sztuczną krwią gejowska fantazja na temat wampirów. Niewybredny scenariusz łączy mocno erotyczne sceny i kicz taniego kina grozy.

Nasza propozycja na Halloween.

Obrazki

Komentarze

Bardzo słaby film strata czasu .

Kiedy będą jakieś klasyki ''Ostatni akord'' miał być na Facebooku był reklamowany.

Wszystkie zapowiedziane przez nas klasyki niedługo pojawią się na outfilmie. Premierę "Ostatniego akordu" zaplanowaliśmy jednak dopiero na 15 stycznia. Pozdrawiamy serdecznie!

Nie taki zły

Jako gejowski erotyk w stylu emannuele pierwsza klasa. jako fabuła dno

badziewie

Nie każdy dźwięk jest muzyką, nie każde słowo literaturą, nie każda plama obrazem, nie każdy ruchomy obraz filmem. Wstyd sprzedawać taki towar! Niestety, co raz niższe loty sprzedawcy.

o nieee!!!

to było straszne ...nie w sensie że straszne gdyby nie golizna szczerze nie przetrwał bym haha i to na tyle na 10 daję -5 ....

dla mało wybrednych

Bertolucci,ani Hitchock to nie jest ale jak ktoś lubi zgrabne dupcie i wiotkie kutasy od czasu do czasu to czemu nie

Zależy na co patrzycie

Wszystko w zapowiedziach się zgadza :) Fatalny scenariusz, jeśli to w ogóle można nazwać jakimś logicznym ciągiem zdarzeń... to raczej luźne sceny co do których autor miał jakiś zamysł zapewne...heheh Aktorzy bardzo przystojni, oprócz wampira, sceny seksu też w większości naprawdę rewelacyjne... ale z niektórych scen można się tylko uśmiać... ogólnie dla erotomanów-koniobijców oraz dla parek chcących podejrzeć jak uprawiać seks i jak się urządzić (fajne wnętrza) :)

Metafora niektorych zwiazkow

To metafora tego, co niektorzy przezywaja sie czasem w zwiazkach : pragnienie bliskosci przeksztalcone w konsumpcje. Kanibalizm psychiczny, posesywnosc. I strach.
Z drugiej strony redukcja drugiej osoby do kawalka miesa, ktore sie spozywa jest na porzadku dziennym nie tylko w filmach porno. Zastanawiam sie, czy miejsca podrywu nie spelniaja roli "restauracji"...

Nie oglądaj!

Szkoda pieniędzy na tak beznadziejny film. Jeszcze bardziej szkoda czasu. Zero akcji, zero fabuły, trochę sztucznej krwi... ten film jest o niczym, nie widziałem równie złego filmu.

Fantastyczna sztuka kochania a dla wszystkich którym szkoda czasu - po co oglądacie?

Zobacz także