Syreny, do boju! /
Mermaids

Syreny, do boju! /
Mermaids

Ocena: 3.2 / 5 (71 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Niezła komedia.
  •   Atrakcyjne dziewczyny.
  •   Hołd dla filmów sportowych i high school movies z lat 80-ych.

Opis

Nikki studiuje matematykę. Jej życie wypełnione jest wyłącznie teoriami, a ona sama jest praktycznie niezauważalna. Żeby temu przeciwdziałać, terapeutka Nikki sugeruje jej zapisanie się na zajęcia sportowe. Dzięki temu połączy wysiłek fizyczny z ćwiczeniem interakcji z innymi ludźmi. Okazuje się, że jedyne zajęcia, na jakie są jeszcze miejsca, to football amerykański. W ten sposób Nikki trafia do Syren.

Mijają kolejne treningi i Nikki zaprzyjaźnia się z koleżanką z drużyny, Leo. Jednocześnie czuje, że coraz bardziej podoba jej się wspaniała rozgrywająca, Tina.

Leo namawia Nikki, żeby ta wykorzystała swój talent do teorii i wsparła drużynę opracowując nową taktykę gry. Kiedy jednak Nikki przedstawia swoje pomysły trenerce Jessi, szybko uświadamia sobie, że powinna raczej schodzić jej z drogi.

Obrazki

Komentarze

Komedia na rozluźnienie. W stylu Spork Szkoda tylko ze tak mało komedii jest na outfilm o tematyce gejowskiej chciałbym się już pośmiać bo już sporo dramatów na outfilm czas na komedie jakąś fajną.

Fragment filmu.

Dlaczego dostępny jest tylko początkowy fragment filmu? 36 minut?

Faktycznie dźwięk słychać dużo wcześniej niż obraz na to wskazuje. Sam film lekki i zabawny.

Dla mnie naprawdę super.
Krótki, ale bardzo przyjemnie się oglądało.
Od tak na rozluźnienie :)

Relacje międzyludzkie jako rachunek prawdopodobieństwa? Wstęp dawał nadzieję na całkiem ciekawą opowieść... Tymczasem... Nie bardzo się to wszystko udało?!

Dla mnie ten film kojarzy się z ,,Alicją w krainie czarów''.Dziewczynka znalazła się w pięknej krainie .Dzieją się tam dziwne i ciekawe rzeczy.Tak i tu.

Zobacz także