Pocałuj mnie /
Kyss Mig

Pocałuj mnie
Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Pocałuj mnie /
Kyss Mig

Ocena: 4.1 / 5 (87 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Poruszający, czasami prowokujący, słodko-gorzki współczesny szwedzki dramat.
  •   Przykład mainstreamowego kina LGBT.
  •   Doskonałe zdjęcia Ragna Jorminga.

Opis

"Pocałuj mnie" to historia o miłości, o związkach i o akceptacji. Nie tylko między dwojgiem ludzi, ale też w rodzinie i w samym sobie.

Mia (Ruth Vega Fernandez) i Frida (Liv Mjönes), dwie trzydziestolatki, spotykają się na przyjęciu zaręczynowym swoich rodziców. Ojciec Mii, Lasse (Krister Henriksson), zamierza wziąć ślub z matką Fridy, Elisabeth (Lena Endre), a one staną się przyrodnimi siostrami. Mia, która jest skonfliktowana z ojcem i nie była w domu rodzinnym od dawna, przyjeżdża ze swoim chłopakiem, Timem (Joakim Nätterquist). Również planują ślub. Jednak podczas tego pierwszego spotkania między kobietami zaiskrzy, a ich nagła bliskość, wywróci relacje z bliskimi w nieprzewidywalny sposób…

Obrazki

Komentarze

Obejrzę go jutro lub 1.09 za dożo premier jest jednego dnia ze bym mógł obejrzeć jednego dnia :) i wystawie ocenę

Głowna bohaterka poznaje siebie

Ciekawy film o życiu i jego rozterkach. Głowna bohaterka poznaje siebie swoją seksualność

Bardzo przyjemny film. Tylko dlaczego filmy o lesbijkach mogą być subtelne, piękne i dobrze zrobione, a gejowskie w większości przypominają porno klasy B? W każdym razie warto zobaczyć. Kino skandynawskie po raz kolejny nie zawodzi.

NO,NO,NO, SZALEŃSTWO,NO!

BARDZO DOBRA MUZYKA, HIPNOTYZUJĄCE, MINIMALISTYCZNE ZDJĘCIA,DOSKONAŁA GRA GŁÓWNYCH BOHATEREK... NAWET BUKA BY SIĘ WZRUSZYŁA:)) POZDRAWIAM "OGLĄDACZY"

Piękny, dojrzały, nie jest nachalny, nie poucza, nie ocenia. Bohaterowie nie mają 15 lat, więc czułam że śledzę historię z moich czasów, moją, przyjaciół, wszystko jedno.. Świetna obsada, doskonale zbudowana historia. Wzrusza, ale bez przesady.. no cukiereczek. Na spokojny, lajtowy wieczór.

Zobacz także