Fontanna szczęścia /
The Wishmakers

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Fontanna szczęścia /
The Wishmakers

Ocena: 2.3 / 5 (104 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   lekki i zabawny
  •   gorące Hollywood
  •   przystojni aktorzy

Opis

Trzech młodych gejów przyjeżdża do Los Angeles, aby spełnić swoje marzenia. Ben - stawiający pierwsze kroki w świecie gejowskich randek, Jason - aspirujący gwiazdor, który pragnie dostać się na szczyt i Corey - nonkonformistyczny artysta pracujący jako asystent celebryty. Wrzucając monetę do fontanny życzeń, wypowiadają to samo życzenie - chcą znaleźć miłość. Czy któremuś z nich uda się tego lata odmienić swoje życie?

Obrazki

Komentarze

No właśnie.... Może pozmywam…

No właśnie....
Może pozmywam gary w kuchni...
A z boku info, że Przeklęta wiosna już dostępna, ale gdzie...

To wcale nie taki lekki i zabawny film . Gorzki. Cent szczęścia? Fontanna sobie zadrwiła. Z trzech bohaterów tylko jeden odnalazł miłość. Trudną -ale miłość . Sally Kirkland w roli podstarzałej gwiazdy kina- rewelacyjna.

Koszmar! Nie da się oglądać tych przerysowanych aktorów!

Nie udało mi się usnąć, choć bardzo chciałem... Zapewne gdybym był mieszkańcem LA zrywałbym boki ze śmiechu... No ale nie jestem... :-(

Wcale nie głupi, a i nie taki zabawny. Spod farsowej konwencji raz po raz wychodzi coś całkiem przeciwnego. Pewno, to nie Dostojewski. Zresztą dzięki bogu.

Patrząc na oceny miałem obawy, czy wato zabierać się za oglądanie. Przyznam, że po projekcji jestem mile zaskoczony. Przede wszystkim nie było tragicznie. Było trochę banalnie, odrobinę śmiesznie i nieco refleksyjnie.