Kofeina /
Caffeine

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Kofeina /
Caffeine

Ocena: 3.4 / 5 (140 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   komedia napędzana kofeiną
  •   oryginalny obraz międzyludzkich relacji
  •   zabawny i niezwykle trafny

Opis

Black Cat Cafe to mała, niepozorna londyńska kawiarnia. Jednak jej ekscentryczny personel i goście, przychodzący tu na kawę mają swoje wstydliwe tajemnice i dziwactwa. Kiedy parę z nich wychodzi na jaw, nic nie będzie już takie samo. Fetysze, zdrady, eksperymenty seksualne, to tylko niektóre, dajcie się porwać kofeinowemu hajowi!

Ta historia zaczyna się tam, gdzie kończy się większość komedii romantycznych.

Obrazki

Komentarze

Nie da się ukryć, że ten film jest tylko gumą do żucia dla oczu. Jednak ogląda się przyjemnie i można się szczerze uśmiać.
Z przerażeniem też stwierdziłem, że niektóre sceny były niemal wyjęte z mojego życia... wychodzi na to, że moje życie to niezła komedia, a ja zwykle taki zdołowany chodzę ;-)

Lekka komedia oraz teatrzyk o londyńskiej restauracji i o rozmowach o nowoczesnych problemach jej klientów i personelu. Wątek gejowski jest niezauważalny: dwóch pracowników jest gejami ale kompletnie nic z tego nie wynika. To już więcej gejostwa jest w rozmowie w WC dwóch kolegów hetero, z których jeden dowodzi, że chciałby być gejem, bo miałby prostsze życie. W filmie pojawia się również prawnik crossdresser - szczęściarz, bo jego narzeczona po analizie zaakceptuje te skłonności. Jeśli wystarczy Ci tyle treści LGBT, to obejrzyj ten film :)

SYMPATYCZNY FILM ALWOLE FILMY Z WATKAMI lLGBT NIZ EPIZODAMI POLECAM KUPIC FILM EUFORIA TAM PONO JEST WATEK GEJOWSKI JEDEN Z BRACI JEST GEJEM WLOSKI

Zabawny komediodramat z niezłą obsadą i scenariuszem iskrzącym się od specyficznego, angielskiego humoru. Przypomina mi czasy filmów o nieco zapomnianym już pokoleniu X - "3some", "Reality bites", "High - Fidelity" i tym podobne. Podobna stylistyka i inteligencja emocjonalna. Jak zwykle najlepsze w takich produkcjach są postacie drugoplanowe - poczynając od przezabawnie przerysowanego Toma w wykonaniu Marka Pellegrino (etatowy twardziel z amerykańskich prime-time seriali) poprzez szaloną babcię, dwóch flejowatych ladsów, przekomiczne prawnicze trio aż po obsługę kawiarni z własnymi problemami. Smaczne i świetnie podane.
Jest tylko jedno ale - czy to aby napewno jest pozycja na Outfilm? To chyba już trzeci raz kiedy zadaję to pytanie Redakcji w dość krótkim czasie:) Będzie odzew? ;)

A mi się podobało, mimo że Zabrało to dwa wieczory - pierwszego sen zwyciężył :-)

Dwie, może trzy zabawne wstawki. Postać kreowana przez Vogela kradnie większość scen.

Fajna i sympatyczna komedyjka o dobrym tempie, pełna dziwolągów i zbiegów okoliczności. Mnie się podobała...

Zobacz także