Kuzyni /
Primos

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Kuzyni /
Primos

Ocena: 4.2 / 5 (939 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Film obyczajowy z nutą komedii
  •   Ciekawe spojrzenie na katolicką Brazylię
  •   Miłość zawsze triumfuje

Opis

Młody, nieokrzesany Lucas żyje w ultrakatolickim domu wraz ze swoją ciocią, która zaopiekowała się nim po śmierci jego rodziców. Pojawienie się pod tym samym dachem nieznanego dotąd kuzyna - Mario, który właśnie wyszedł z więzienia, wywróci świat Lucasa do góry nogami. Co okaże się silniejsze – więzy krwi czy pożądanie?

Obrazki

Komentarze

Miły, prosty, dla mnie zbyt dziecinny, gra młodych aktorów bardzo przesadnie wyrażająca emocje. Cukierkowy przebieg i zakończenie, wszystko jest możliwe w takim idealnym świecie, nawet przesiąkniętym do bólu religią. Wszystko jest możliwe hej tam, za siedmioma wzgórzami, za siedmioma morzami i oceanem. I bardzo dobrze: każdy lubi jakieś cukierki.

Rewelacja. W koncu nikt sie nie zabil nie zacpal itd. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Juz dawno nie widzialem tak pozytywnego filmu

Fajny, rozluźniający film, dobry na święta. Tytuł Kuzyni jest naciągany, wątek kuzynów nie odgrywa znaczącej roli w filmie, równie dobrze dla fabuły geje mogą nie być kuzynami.

Serio? To jest film na 4,5 z 1-5?? No proszę jacy koneserzy. Wybredni tylko na Grindrze :)

Film jest przyjazny. Podoba mi się. Nie wszystkie muszą byc o nieszczęśliwej miłości której nikt z bliskich nie akceptuje. Wreszcie coś na luzie. I główni aktorzy jacy przystojni 😍

Muzyka jest fajna film tez taki bajkowy do czego bym się przeszczepił to gra aktorska nie jest mocną stroną tego filmu ale film przyzwoity na 4 gdyby gra aktorska była lepsza dałbym 5 .Dodałem go do Filmwebu już 2 miesiące temu.

Naprawdę wspaniały film, szybka miłość, ale troszkę mało seksu, a tak poza tym zakochałem się w ich miłości. Polecam :)

Świetny film , jeden z najlepszych. W sam raz na oderwanie się od szarości życia. Polecam !!!!!!!!!

Początkowo nudnawy , gra aktorów też nie najlepsza , ale ta czysta miłość i końcówka rekompensują wszystko . Polecam !!!

Sweet :). Powinien być obowiązkowy na lekcjach religii w Polsce. Miło spędzony wieczór, nie ma się co czepiać drobnych mankamentów. Polecam :)

Fajna komedyjka z niespodziewaną pointą. Nawet bigoci potrafią kochać i rozumieć innych...
Aktorstwo takie sobie, zwłaszcza żeńskie kreacje. Generalnie polecam!

Na początku film wydawał się dziwny ale ostatecznie zostawia naprawdę miłe wrażenie. Ten ciemniejszy chłopak, Lucas chyba - przesłodki typ. Fajnie pokazane zbliżenie się chłopaków do siebie. Dużo śmiechu, niektóre sceny trochę przesadzone ale widać, taki był zamysł twórców. A i najważniejsze, bo mało takich filmów, pełny happy end!

Bardzo dobry , miło się ogląda i nie trzeba przeżywać drastycznych scen związanych z orentacją. Bycie gejem jest piekne, wierzę w taką miłość.

Rozbrajająco naiwny, irytujący dewocją i przegięciami
ale .... daje tak długi uśmiech
rewelacja

Już się bałem jak się zakończy ten film, trzymał mnie w napięciu. Ufff skończyło się... Akceptacją, tolerancją.. Miłość jest dla wszystkich, żadnych wyjątków, nawet w katolickiej wierze znajdzie się akceptacja miłości dwóch mężczyzn do siebie. Wiara czyni dobro a nie na odwrót.

Film w moim guście, ciekawy, pokazujący relacje międzyludzkie, dające zwątpienie w reakcje drugiego człowieka, a za chwilę dużą dozę pozytywnych emocji. Obejrzałem go dwa razy, dzień po dniu. Wart jest obejrzenia, w tym dzisiejszym zabieganym, dzikim świecie, którego tak naprawdę nikt z nas do końca nie rozumie.

Film bardzo przyjemny dla oka. Może nie jest to jakieś ambitne kino, ale i tak trochę daje do myślenia. Przydałoby się pokazać niektórym polskim dewotkom :)

Fabuła nader prosta i przewidywalna.Gra aktorów bardzo słaba i teatralna . Pomimo to film ten jest całkiem przyjemny. Pozytywne zakończenie pozwala pozostać w pogodnym nastroju z wiarą w dobro drugiego człowieka. W miarę dobra muzyka i umiejscowienie akcji trafnie wybrane, są walorami dodatkowymi, czyniącymi ten film znośnym. Polecam tym, co chcą po obejrzeniu filmu, pozostać w dobrym nastroju..