Lesbian Shorts /
Lesbian Shorts

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Lesbian Shorts /
Lesbian Shorts

Ocena: 3.9 / 5 (19 głosów)

Opis

Colada (The Wash In Love)

Maria kocha się w swojej sąsiadce, Susanie. Chce sprawić, by kobieta odwzajemniła jej uczucia, ale spotyka ją tylko przy rozwieszaniu prania.

Deine schöne Gestalt (Beautiful You)

Christine, próbująca na wszelkie sposoby przywrócić głos swojej niemej córce, spotyka Leonore. Skupiona na obowiązkach rodzinnych kobieta staje się coraz bardziej świadoma własnej nieumiejętności wyrażania wewnętrznych pragnień.

Regarde passer mon fantôme (See my ghost passing away)

Gdzieś na granicy marzeń sennych i koszmarów Lilith widzi ducha utraconej miłości. Zachwycające wizualnie, enigmatyczne ghost story o nastoletnich uczuciach.

Ayaneh

Pewnego dnia Ayaneh spotyka na basenie Annę, która od razu ją zaciekawia. W miarę rozwoju ich relacji religijna rodzina Ayaneh wyraża coraz większy sprzeciw wobec nowej znajomości córki.

Strangers

Adrienne i Stewart muszą zająć się swoją chorującą matką, która – eksplorując swoją seksualną tożsamość – zaczyna łamać zasady domu opieki. Wzruszająco-zabawny, zniuansowany portret jesieni życia.

Noor & Layla

Noor i Layla postanawiają się rozstać. To koniec ich wspólnej drogi czy może... początek? Obserwujemy pięć przełomowych momentów z ich życia, którym za każdym razem towarzyszy muzułmańskie wezwanie do modlitwy.

Komentarze