Love sick - Niebezpieczne związki /
Legaturi bolnavicioase

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Love sick - Niebezpieczne związki /
Legaturi bolnavicioase

Ocena: 2.9 / 5 (13 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   historia miłości, która nie zna granic
  •   temat przełamujący tabu
  •   dobre europejskie kino niezależne

Opis

Kiki i Alex to dwie zakochane w sobie studentki. Nieśmiała i delikatna Alex jest całkowitym przeciwieństwem pewnej siebie Kiki, która ukrywa przed swoją dziewczyną sekret. To burzliwy i namiętny związek, który łączy ją z jej własnym bratem. Ta trudna relacja poważnie wpłynie na całą trójkę młodych bohaterów.

"Love sick - Niebezpieczne związki" to nie tylko historia nietypowego miłosnego trójkąta. To opowieść o uczuciu, które przekracza wszelkie granice i o problemach, które z tym się wiążą. Poruszający, subtelny film nominowany do nagrody "East of the West" na festiwalu w Karlowych Warach.

Obrazki

Komentarze

interesujący

Ciekawy film,o wiele bardziej interesujący od amerykańskich gniotów ,których tu pełno.Choć jedna z bohaterek mocno irytuje - nie nam oceniać ludzkie słabości i pogmatwane braterskie relacje.Takie rzeczy się zdarzają i trzeba się z nimi mierzyć każdy na swój sposób

Mało przekonujący film o studentkach lesbijkach i ich "wielkich" problemach w stylu: "chciałam Cię zobaczyć, dlatego nie dzwoniłam". Wisienką na zakalcu jest postać brata.

Popistaşu ma w sobie coś takiego, że nie specjalnie mnie dziwi to, że wszyscy tracą dla niej głowę...

Zobacz także