Męska gra /
Tackling Life

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Męska gra /
Tackling Life

Ocena: 4.1 / 5 (147 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Gejowskie rugby w Niemczech.
  •   Bohaterowie, których nie można nie lubić.
  •   Wciągający dokument.

Opis

Film dokumentalny o pierwszej gejowskiej drużynie rugby w Niemczech. Adam, Nico i Su opowiadają nie tylko o trudnej rywalizacji z lokalnymi drużynami hetero, ale też o swoim codziennym życiu i zaangażowaniu w akcje antydyskryminacyjne.

Męscy faceci, męski sport – film „Męska gra” wykracza poza spektakularne widowisko i stereotypy. Ukazuje wrażliwych bohaterów szukających samorealizacji i poczucia przynależności. Zestawienie dynamiki sportu z wnikliwą obserwacją zawodników stwarza wyjątkową okazję zobaczenia świata ich oczami. 

Obrazki

Komentarze

Bardzo przyjemny dokument. Tak powinno być w każdej drużynie sportowej - bez barier wobec orientacji seksualnej i tworzenia wspólnoty.

Wspaniały film o grupie tak bardzo różnych ludzi, wywodzących się z przeróżnych środowisk, ze zróżnicowanym bagażem życiowym, mających każdy swoje pragnienia, marzenia i cele do osiągnięcia, a jednak tak blisko i ściśle związani poczuciem wspólnoty, braterstwa, wzajemnego wsparcia i pomocy. To nie tylko grupa sportowców, to zespół ludzi otwartych na świat, na innych, są bardzo twardzi, ale też i głęboko wrażliwi. Można sporo zrozumieć i jeszcze więcej się od nich nauczyć. A nawet trzeba.

to jest dokument? ci faceci zachowują się jak rasowi aktorzy. tak trzymać chłopaki. film o godności człowieka, bez lukru w sporcie, bez dramy, szczerze i prawdziwie. polecam

myślałem, że to będzie jakiś gniot... tymczasem jest to nie tylko bardzo wciągający, ale też życiowy film, dla obejrzenia którego zdecydowanie warto było poświęcić i czas, i pieniądze - P O L E C A M serdecznie.

Zobacz także