Nic straconego /
Kiss the Bride

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Nic straconego /
Kiss the Bride

Ocena: 4.0 / 5 (109 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   film reżysera "Dni ostatnich"
  •   gejowska wersja kultowego "Mój chłopak się żeni"
  •   przyjemna komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji

Opis

Matt niespodziewanie dostaje zaproszenie na ślub swojego dawnego chłopaka. Nie widzieli się od 10 lat, a teraz dowiaduje się, że jego pierwsza miłość żeni się z ich wspólną przyjaciółką. Zszokowany postanawia odwieść go od największego życiowego błędu.

Nieprzesłodzona komedia romantyczna o sile pierwszej miłości i wyzwaniach, które stawia przed nami życie. Film pełen jest inteligentnego humoru oraz zabawnych zwotów akcji. W jednej z głównych ról występuje Tori Spelling pamiętna Donna z kultowego Beverly Hills, 90210.

Obrazki

Komentarze

juz kiedys widzialem

fajny i niegłupi! no i urocza Tori, która przez caly film ukrywa zaawansowaną ciążę zasłaniając się czym popadnie xD plus dla reżysera za kreatywność!

Na miły wieczór.

W "Skali szarości" życie, tutaj - bajka. Dobrze, że chociaż bajki kończą się happy endem :).

lekki film niezbyt górnych lotów

Miły film, da się go zobaczyć choć nie należy on do gatunków ambitnych. Trochę naciągana i małorealistyczne love story w wydaniu hmmm.... no właśnie jakim? Dobrze, że choć jakiś morał na końcu się pojawił. Ogólnie polecam, ale nie ma co liczyć na fajerwerki.

słodycz

Hollywoodzka słodycz,lukier aż kapie ,ale ładne i subtelne chłopaki i nie ruchają się na okrągło.Jęli chcesz trochę się naiwnie wzruszyć ok.Jeśli jednak szukasz mocnych wrażeń to będziesz zawiedziony.

Uśmiałem się, ale i też mi się łza zakręciła; fajny, życiowy film, bez zbędnych ceregieli :) Polecam !!!